Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Jak zwiedzać Gdańsk? Poznaj najlepsze opcje transportu
5 września, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Masz tylko godzinę, aby znaleźć klucz!
8 września, 2016

Dywany nowoczesne – ciekawe wzornictwo i atrakcyjne ceny

Dywany dziecięce wełniane nowoczesne online

Techniki tworzenia dywanów nowoczesnych – Fryz, Heat-Set, BCF oraz „sznurkowa”

Aktualnie posiadamy szeroki wybór współczesnych dywanów, które są stwarzane za pomocą takich technik, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe oraz BCF. Dywany nowoczesne pierwszego rodzaju są wyprodukowane z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, ponadto stabilizowanej termicznie. Taka dzianina składa się z dwóch scalonych ze sobą niteczek. Na finałowym odcinku fabrykacji fryzuje się je, natomiast podszycie zmniejsza ręcznie. W kolekcji odszukają Państwo, np. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Wymiar modernistycznego dywanu rodzaju Fryz może sięgać od 67×67 cm do 280×370 cm. Kolejny wariant dywanów niebanalnych uszyty jest z wykorzystaniem systemu heat-set, dzięki czemu podobne są do dywanów wykonanych z wełny. Uzyskiwane są w Turcji, zatem odznaczają się rewelacyjną jakością oraz szerokim wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o deseniach konwencjonalnych, jak i tych z powycinanymi rysunkami. W tym momencie posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER i MANGO. Nietypową fakturą oraz szczególną trwałością charakteryzują się nowomodne dywany sznurkowe. Tkane są poziomo, dzięki czemu są odporne na intensywne zużywanie. Oprócz tego są praktyczne, bezproblemowe w czyszczeniu i co istotne – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są produkowane za pomocą urządzeń Inaczej określa się je jako „dywany strzyżone”. Odróżniają się szlachetnymi wybarwieniami oraz wspaniałą odpornością na wycieranie. Kluczowym materiałem, z którego produkuje się takie dywany, jest polipropylen.

Coś dla Twojego dziecka, czyli dywany z atestatmi

W naszej propozycji nie może zabraknąć dywanów dla najmłodszych, które mają realizować dwie funkcje – być świetnym wystrojem alkowy oraz wychowywać. Zatem dywany dziecięce dostępne są w różnorodnych wersjach kolorystycznych, posiadają „namalowane” postaci z dobranocek, zaś w modelach wychowawczych – gry planszowe, drogi, pałac, oraz puzzle. Wszystkie są wykonywane zgodnie z kryteriami produkowania dywanów dla dzieci. Zatem mają wszelkie obowiązkowe atesty bezpieczeństwa. Obecnie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Kolekcję JUPPI wyróżnia użycie głębokich, żywych, bogatych kolorów. Poszczególne dywany mogą wizualizować pałac, aleję w mieście, odciski palców, drogę uformowaną z kredek bądź kształty abstrakcyjne. Dywany z kolekcji FUNKY to m.in. dywany posiadające grafikę artystyczną i bajkowe postacie. W przypadku kolekcji SONIC, można zdecydować się na dywan z motywem roślinnym, z Formułą, w motylki lub z jezdnią. Dywany, na których mogą bawić się dzieci są świetną opcją w odniesieniu do standardowych, domowych gier. Dzięki nim Państwa dziecko na pewno nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – odporne na uszkodzenia, niezwykle miękkie, ciepłe i nowoczesne

Prezentujemy Państwu najszlachetniejszej jakości dywany wytworzone z wełny, które mają szerokie zastosowanie nie tylko w pokojach u osób z odmiennego rodzaju alergiami. Świetnie korespondują z wieloma wnętrzami, gdyż mają modernistyczne wzornictwo i przyjemne, naturalne, ciepłe kolory. Dokonywać wyboru można pośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC uzyskane są ze 100% owczej wełny, dzięki temu będzie pasować praktycznie do któregokolwiek wnętrza. Owcza wełna jest delikatna, miła w dotyku i gwarantuje ciepło. Nie musicie Państwo więc obawiać się w chłodne, lub zimne dni, mało przyjemnego odczucia dywanu pod stopami w jesienny poranek. Podszycie posiada grubość 7 mm oraz jest wytrzymałe na wycieranie i łatwe w utrzymaniu czystości. Dywany ostatniego typu tworzone są poprzez rodzimego (dokładnie białostockiego) fabrykanta – Angella S. A. Co wyjątkowo ważne – są nieczułe na działanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są wyrabiane z niebarwionej wełny owczej, a tonacja bazuje na odcieniach ciepłych, naturalnych – brązu i szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są tworzone ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz wyróżniają się wyjątkowo popularnymi kolorami. Uatrakcyjnią każde nowoczesne mieszkanie. Angella FOLK to dywany plecione przemysłowo za pomocą technologii Axminster. Zostały wyróżnione i nagrodzone na wielu ekskluzywnych wystawach oraz targach międzynarodowych. W ich składzie jest 80% wełny oraz 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji odróżnia się starodawnym, regionalnym stylem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN stworzone zostały w 100% z czystej wełny przy użyciu procedury tkania Wilton. Wysokość runa mierzy 8 mm, zaś waga jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja wyróżnia się: preparacją antymolową, świetnym łagodzeniem dźwięków w mieszkaniach i jest niezwykle niepodatny na zapalenie. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS mają rysunek znany od lat. Stworzone zostały w 100% z wełny ekologicznej bez dodatku barwników.

Zapraszamy do sklepu: Dywany

Strona używa cookies
Ok