Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
17 października, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka poliuretanowa – nowa forma izolacji ciepła
21 października, 2016

Naprawiamy telewizory w Łodzi i okolicach

Naprawa telewizorów serwis przestrajanie Łódź

Naprawa telewizorów Łódź – profesjonalnie i terminowo

Czym zajmuje się nasza firma?

Oferujemy fachowe usługi w charakterze naprawy telewizorów LED, LCD oraz PDP na terenie Łodzi oraz w miastach ościennych. Naprawiamy sprzęt RTV przedsiębiorstw Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony oraz wiele innych. W rejonie Łodzi można liczyć na bezpłatny dojazd fachowca. Warto wnikliwie zaznajomić się z listą naszych usług, ponieważ nie wszystkie naprawy mogą być dokonane w domu Klienta. Większe naprawy wykonujemy w naszej pracowni. Usługobiorcy spoza Łodzi, np. z Poznania, Warszawy czy Krakowa, mogą liczyć na atrakcyjne stawki naszego dojazdu. Zapewniamy wyłącznie nowe części zastępcze do telewizorów, gdyż jakiekolwiek „imitacje” potrafią po prostu nie być odpowiednie lub pracować, lecz tylko przez niezwykle krótki okres. Często to rzeczywiście one wywołują awarię urządzenia RTV. Jeżeli naprawa telewizorów, np. LCD albo plazmy, nie jest realna do spełnienia u Odbiorcy, to gwarantujemy, że zostanie ona wykonana w przeciągu 24 h. W przypadku kiedy telewizor będzie wymagał niemałej konserwacji, okres ów zostanie właściwie przedłużony. Odbiorca będzie o wszystkim konkretnie przez nas zawiadomiony w trakcie weryfikowania awarii.
U nas Klient rozlicza się dopiero za rzeczywiste oraz terminowe wykonanie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie daj zarobić „kanciarzom”, osobom, które wolą zarobić za samo „zobaczenie” zepsutego telewizora. Każdy Klient zabiera od nas paragon po zakończeniu zlecenia. Zapewniamy niewygórowane odpłatności: za konserwację telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki naszej firmie Klienci oszczędzają sporo czasu, który zwyczajnie musieliby poświęcić na wyszukiwanie stabilnej firmy po wizycie takiego oszusta i pieniądze.

Jakie konkretnie usługi oferuje nasza firma – SERWIS TV?

Proponujemy zrealizowanie dwóch rodzajów napraw telewizorów: w lokalu u Nabywcy oraz we własnej specjalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi zawiera: serwis telewizorów kineskopowych, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie nowego sprzętu wraz z pomocniczymi akcesoriami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów i nastawienie wszelkich programów telewizji kablowej. Zaś do napraw dokonywanych w pracowni zalicza się poważniejszą reperację telewizorów LCD, plazmowych oraz LED. Tutaj mamy wszystkie nieodzowne urządzenia pomiarowe, diagnostyczne oraz dokumentację, dzięki którym renowacja tak ultranowoczesnego sprzętu jest możliwa w krótkim terminie. Gruntowniejsze naprawy trzeba wcześniej z nami ustalić bowiem potrafią trwać one dłużej – szczególnie, jeśli będą nieodzowne części zamienne z magazynów lub ze sklepów elektronicznych. Zainteresowany chcący przywieźć samodzielnie telewizor do naszej pracowni, powinien obowiązkowo dołączyć do niego pilot oraz stopkę (nie są niezbędne kable zasilające i opakowanie). Nasza oferta obejmuje także przestrajanie sprzętu. Telewizja analogowa została nieodwracalnie wyłączona z globalnego użycia. Pomimo możności odbioru obrazu w postaci cyfrowej, sporo osób dalej nie przestroiło swoich dawniejszych telewizorów. Dzięki nam adaptowanie sprzętu odbędzie się szybko, fachowo i w życzliwej atmosferze. Nie jest dla nas trudnością przestrojenie telewizorów, które zostały przywiezione z zagranicy i funkcjonują w układzie PAL (w standardzie fonii NICAM albo DK). Starsze telewizory jesteśmy w stanie przerobić, m.in. podmieniając głowicę na tuner dysponujący szerokim pasmem kablowym hyperband.

Usługi napraw telewizorów przez 24h

Na wszelkie przeprowadzone usługi, tj. unowocześnienie telewizora LCD czy serwis odbiornika plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Czas jej trwania wynosiod pół roku do roku. Jeśli zdarzy się znowu ta sama wada, to pokryjemy wydatki przeznaczone na jej usunięcie. Z naszą firmą każdy Kupujący ma sposobność negocjacji ceny indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeśli planujecie Państwo umówić wizytę domową, prosimy kontaktować się z nami osobiście – najlepiej telefonicznie. Dojeżdżamy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Andrzejów, osiedle Bronisin, osiedle Dąbrowa, osiedle Lumumbowo, osiedle Charzew, osiedle Mania, osiedle Dąbrowa, osiedle Doły, osiedle Feliksin, osiedle Grembach, osiedle Nowosolna, osiedle Huta Jagodnica, osiedle Huta Szklana, osiedle Powstania 1863 r., osiedle Jagiełły, osiedle RomanówJanów, osiedle Stoki, osiedle Zdrowie, osiedle Teofilów, osiedle Wiskitno A – Las, osiedle Żubardź czy osiedle Sikawa. Zajmujemy się również świadczeniem usług z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki i wyłącznie w naszej firmie odnajdziecie nowoczesne mierniki grubości lakieru.

Jeden niezadowolony Klient ma wpływ na około piętnastu dalszych – Anna Wachowiak

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wejdź na stronę Naprawa telewizorów kineskopowych

Strona używa cookies
Ok