Szkolenie na pojazdy uprzywilejowane
12 czerwca, 2015
Profesjonalny DJ na osiemnastki
29 marca, 2016

Firma SeedArt to specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace charakteryzują się szczegółowością i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też każdy nasz projekt jest wyjątkowy. Wykorzystujemy nietuzinkowe pomysły i wdrażamy je w życie. Firma ogrodnicza SeedArt to perfekcjoniści w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Przy pierwszym spotkaniu zapoznajemy się z oczekiwaniami naszych Klientów, aby w dalszym kroku móc dopasować do nich idealny styl i kolorystykę ogrodu. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, zaprojektowany przez nas ogród cechuje się indywidualnymi rozwiązaniami i oryginalnością. Projektując ogrody bierzemy pod uwagę takie elementy jak umiejętności i możliwości czasowe, podział przestrzeni, wymiary i stan terenu, oraz preferencje Klientów. Szczegółowe pomiary i szczegółowa analiza kondycji podłoża i nasłonecznienia działki umożliwia nam zbudowanie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Usługi związane z zakładaniem ogrodu

Na etapie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, korzystając z profesjonalnego sprzętu wyrównamy teren i dokarmimy glebę w niezbędne składniki mineralne. Na przygotowanym terenie będziemy w stanie stworzyć takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Wykorzystywane przez naszą firmę ogrodniczą dekoracje ogrodowe opierają się na naturalnych materiałach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Tworzymy także kompleksowe systemy nawadniające, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od A do Zi to tak szybko, jak to możliwe.

Profesjonalne zakładanie trawników

Nasza firma ogrodnicza specjalizuje się także w zakładaniu trawników. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa elegancki i zielony trawnik w dowolnym miejscu– przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Samodzielnie komponujemy mieszanki traw, które najlepiej nadają się na daną działkę. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Z kolei trawnik z siewu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej

Kostka brukowa to surowiec, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Budowane z niej nawierzchnie są trwałe i niezwykle eleganckie. Nasza firma ogrodnicza jest ekspertem w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Potrafimy stworzyć nawierzchnię o dowolnym kształcie i właściwie dobrać kolor który będzie pasował do otoczenia. Stworzymy dla Państwa nawierzchnie z kostki brukowej, takie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Pielęgnacja ogrodu

Jako profesjonalna firma ogrodnicza opiekujemy się ogrodami naszych Klientów. Świadczymy usługi ogrodnicze, których celem jest pielęgnacja roślin. Na dodatek zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, oraz chronimy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc przy utrzymaniu ogrodu.

Posiadamy maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć wysokiej jakości usługi ogrodnicze. Szeroka wiedza na temat roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne wielobarwnych i kusząco pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny terenu wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie określić Twoje potrzeby i dopasować dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Zrealizujemy Twoje marzenia o idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność. Zawsze staramy się o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest wyjątkowy, a każda realizacja motywuje nas do projektowania jeszcze piękniejszych ogrodów.

Szczegóły naszej oferty poznasz na naszej stronie – projektowanie ogrodów Toruń

Strona używa cookies
Ok