Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG
24 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy działalność – jakie są formy opodatkowania
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne

Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na wesele, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Bogaty wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu idealnej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być wcale wyszukane, ani drogie, by stanowiły doskonały element wystroju wnętrz, robiły wrażenie oraz były dobrze wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać te elementy, które będą pasowały parze młodej oraz podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie niesamowitego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza budynku, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich zbyt dużo, żeby nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego i bocznych naw. W tym przypadku najbardziej sprawdzają się kwiaty, świece i szarfy.

Latarenki, świeczniki, świece

Świece nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie miejsc, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, aby nie zawadzały gościom w sprawnym przemieszczaniu się i nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele wspaniałych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też ochronią przed ściekaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, dywany

Zazwyczaj wstęgi i szarfy wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je podłużnie względem ławek, aby stworzyć korytarz, jakim para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być gładkie, jednak równie dobrze można dodatkowo udekorować je kwiatami, kokardami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia oraz doda mu elegancji. Zwykle takie chodniki są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Kwiaty i bukiety mają duże zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, które para młoda zamierza ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej postawić na mniej kwiatów żywych i nie stosować sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach i przy ołtarzu. Co raz częściej rozrzuca się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kompozycjami kwiatowymi, które można umieścić nie tylko w kościele. Taka dekoracja na wesele uświetni też wystrój sali albo będzie ciekawym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to dość kosztowna ozdoba.

SAMOCHODOWE DEKORACJE ŚLUBNE

Dekorując samochód też można popisać się pomysłowością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu specjalnego auta, można je także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Nadal do najpopularniejszych weselnych ozdób samochodowych należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przypina się z tyłu auta i są one osiągalne w wielu wzorach i kolorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Tak samo dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się też wstęgi na maskę samochodu, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami czy nawet balonami oraz innymi małymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpasują się w motyw przewodni uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które przystroją salę weselną, są kluczowym elementem, o którym trzeba zdecydować, planując ślub. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a potem otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Ogromną rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się też gra świateł scenicznych, które nadadzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zazwyczaj opiera się na motywie przewodnim wesela. Inaczej zostanie udekorowana ze względu na miejsce uroczystości, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by zbudować niepowtarzalny klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przygotowanie go wymaga dbałości o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na wesele są pokrowce, jakie dopasowuje się pod względem kolorów i wzorów. Dodatkowo istnieje sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest także księga gości na specjalne życzenia oraz ankiety i plakaty, które będą wzruszającą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki zabawnym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami weselnymi jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

LaRosa dekoracje weselne Toruń

Strona używa cookies
Ok