dj na wesele gdańsk muzyka na wesele muzyka do pierwszego tańca
Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?
29 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie wesel
15 maja, 2017

Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Uroczystość weselna jest przecudną imprezą rodzinną, jaka powinna mocno pozostać w pamięci wszystkich gości. Bardzo dobrze by było w przypadku, jeśliby przywoływała wyłącznie ciepłe refleksje. Każda osoba będąca w związku śni o wyjątkowym, wyrafinowanym i zniewalającym weselu. Więc takim, na jakim uczestnicy imprezy będą dobrze się bawić z przestrzeganiem zasad dobrego stylu oraz smakiem do ostatnich minut imprezy.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

Obecnie systematycznie widzimy treści reklamowe zachwalające napoje alkoholowe, tytoń oraz pozostałe używki, przykładowo napoje energetyzujące. Częstokroć niedojrzałe osoby urządzając wesele chcą zaspokoić wszystkich, natomiast optymalną receptą okazuje się być alkohol. Gdy go wypijamy tracimy kontrolę oraz nie dokuczają nam już nieprzyjemne komentarze ciotek, płacz najmłodszych gości i fetor niedopałków unoszący się ponad nimi (mimo że sami nie palimy). Dj na wesele, wytworne potrawy, rozmaitego rodzaju rozrywki oraz niezwykła atmosfera – to wszystko w rzeczywistości wystarczy. Roztropność na wspomnianych imprezach zdarza się niesamowicie rzadko, ale od pewnego czasu mnóstwo małżeństw zaczęło reklamować taki trend. Po pierwsze – ze względu na najmłodsze dzieci, które wcale nie mogą widzieć bliskich pod wpływem mocnych alkoholi, zaś z innej strony – jest to zwiastun dojrzałości i odpowiedzialności.

Coraz więcej osób, bynajmniej nie tylko zaliczających się do Kościoła katolickiego, jest zdania: „świetna zabawa absolutnie nie jest uzależniona od ilości wypitego spirytusu” bądź „nie potrzeba trunków, żeby dobrze się bawić”. W sytuacji uroczystości weselnych jest to o tyle wyjątkowe, gdyż w naszym kraju wspomniane uroczystości od pokoleń były suto zakrapiane. Pary, które zdecydowały się istotnie na wesele bez alkoholu często słyszały niemiłe komentarze, rezygnację z uczestnictwa w zabawie lub określenia „jak to bez alkoholu?”. O ile zaproszenie fachowego wodzireja na imprezę po prostu nie jest niczym zadziwiającym, to brak napojów alkoholowych – już tak.

Obowiązki wodzireja na weselu bez żadnych trunków

Wymarzone wesele to fachowy DJ na wesele z Bydgoszczy i melodia przystosowana do gustów uczestników imprezy. To akurat on układa harmonogram wydarzenia oraz układa rozmaite atrakcje. Na przyjęciu bezalkoholowym jest naprawdę niezastąpiony. Dobry DJ to obietnica wyśmienitej zabawy choćby przez trzy dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego główne zadania? Oprócz tego, iż jest odpowiedzialny za muzykę, to poszczególne zdarzenie musi być przez niego dość wcześnie zapowiedziane i przeprowadzone. Każdy przybyły gość ma się doskonale bawić, nawet ten bardzo skromny. Praca wodzireja rozpoczyna się powszechnie od wskazania wszystkim zebranym ich siedzeń, a potem – razem z kolejnymi zdarzeniami – wspólnie wyśpiewuje z zaproszonymi osobami, pokazuje im konkretne ruchy tańca, organizuje rozmaitego rodzaju animacje. Wszystko to realizuje w sposób zabawny, ale bynajmniej nie krępujący. Wodzirej musi być „duszą towarzystwa”, głównie na imprezach bez napojów wysokoprocentowych. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi niemało wymagają i to przez długi okres w zestawieniu do tych, którzy prędko na początku uroczystości są pod wpływem alkoholu.

DJ na wieczór kawalerski

Bez napojów z alkoholem może funkcjonować bardzo dużo standardowych potańcówek, np. wieczory panieńskie sylwester, rocznice ślubu. Zamiast tracić pieniądze na wódkę, białe wino i szampana, wystarczy wykazać się ociupinę lepszą pomysłowością. Wieczór panieński może trwać nawet kilka dni, zaś podczas potańcówki Panna Młoda jest nauczana do sprawowania roli znakomitej żony. Taka sytuacja dotyczy wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich po prostu nie muszą skakać rozebrane tancerki. Ceremonie i rozmowy bez napojów z alkoholem są znakomitą alternatywą dla tych realizowanych w klasycznym charakterze. Często Mężowie odpowiadają, że chcą bawić się doskonale na prywatce, natomiast nie tylko następnego dnia chwalić się znajomym ile maksymalnie udało im się spożyć różnych trunków. Alkohol jest stosowany szczególnie do tego, aby „ukrywać” fundamentalne sprawy, m. in. brak doświadczania satysfakcji z imprezy, przywiązania do rodziny (albo generalnie więzi społecznych) albo pejoratywnego odczuwania dalekiej kultury. Często ludzie po prostu nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, gdyż nie mają zasobów finansowych na alkohol oraz w rzeczywistości nie doświadczają prawdziwego sensu niniejszego zdarzenia. Wcale nie chodzi tu niewątpliwie tylko o mocne alkohole, bo kosztów związanych ze ślubem oraz weselem jest wiele więcej.

Zaślubiny, imieniny oraz inne familijne zdarzenia bez wódki wina i innych alkoholi nie różnią się naprawdę niczym od takich standardowych. W wyznaczonym miejscu gwarantuje znakomitą muzykę wybitny DJ, na twarzy przyszłych uczestników przeważają uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy we mgle, rodzice jednej oraz drugiej strony stoją wzruszeni. W sumie nie ma odurzającego alkoholu, przez jaki szczególnie często takie ciepłe chwile uchodzą w niepamięć i zastępuje je zawziętość, niezrozumienie, podłość oraz walki uczestników zabawy.

 

Strona używa cookies
Ok