Kurs jazdy defensywnej Toruń - Jazda defensywna - Szkolenie jazdy defensywnej - ODTJ Toruń - Kurs jazdy defensywnej ceny
Kurs jazdy defensywnej – idealny pomysł na prezent
7 marca, 2017
Adwokat Toruń - Dobry prawnik Toruń - Kancelaria adwokacka Toruń - Adwokaci Toruń - Biuro prawne - Porady prawne Toruń
Doświadczony adwokat w dochodzeniu odszkodowań
8 marca, 2017

W czasie ciągle udoskonalanych algorytmów co raz ciężej jest wybrać najlepszy sposób na efektywne pozycjonowanie stron www. W trakcie całego roku Google wprowadza prawie 500 poprawek do swoich algorytmów, co podnosi precyzję odpowiedzi na wyszukiwania użytkowników. Zaledwie kilka lat temu jedną z najefektywniejszych metod pozycjonowania było katalogowanie stron. A jak dziś kształtuje się mechanizm umieszczania stron w katalogach z perspektywy uaktualnionego algorytmu Pingwin? Pokażemy Tobie na przykładzie jednego z naszych Klientów, że bezpłatna wizytówka w katalogach internetowych to nadal doskonałe rozwiązanie na zdobycie cennych linków, no i naturalnie wysokiej pozycji w Google. Sprawdźcie zatem jak katalog firm może kształtować na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych.

Katalog firm – kilka słów o działaniu katalogów

Zacznijmy najpierw od tego, do czego służą nieodpłatne katalogi firm. Są to proste strony internetowe o bardzo specyficznej funkcji, jaką jest kompletowanie najbardziej kluczowych informacji o firmach działających w całej Polsce, jak i w innych państwach. W pojedynczym spisie firm wprowadzane są tysiące darmowych wizytówek opisujących między innymi rodzaj działalności przedsiębiorstwa i wysyłające do samej strony głównej wybranego przedsiębiorstwa. Nieodpłatna wizytówka w katalogu firm ma przeważnie funkcję opisu, gdzie my jako klienci mamy możliwość prócz detali związanych z kontaktem umieszczać także najistotniejsze frazy kluczowe. Spójrzmy teraz jak prezentuje się proces dodawania wizytówki swojej firmy do bezpłatnego katalogu. Na początku musimy wybrać kategorię tematycznie powiązaną z aktywnością naszej marki. Mamy także możliwość wyboru adekwatnej podkategorii. Kolejno podajemy adres strony www swojego przedsiębiorstwa z obowiązkowym http:// na początku. Zostanie wygenerowany dla nas specjalny formularz, który powinno się starannie uzupełnić. Następnie możemy wybrać kilka możliwości – dodać wizytówkę darmowo (z publikacją w w ogólnych wynikach) lub zapłacić za wyróżnianie wizytówki (dzięki temu będzie ona wyświetlona na stronie startowej katalogu). Planując wynagrodzić administratora katalogu masz możliwość umieścić na swojej stronie link zwrotny. Jest to jednak opcjonalne działanie.Po wszystkim wystarczy kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i zaczekać na zezwolenie moderatora. Bezpłatna wizytówka w katalogu firm to znakomity sposób na zdobycie cennego linku do swojej strony. Dobrze, zobaczmy teraz, jak dodawanie do katalogów wpływa na mechanizm pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Opowiemy Ci teraz historię jednego z naszych Klientów, który inwestując w usługę dodania bezpłatnej wizytówki, zmienił miejsce swojej strony www w Google, pozyskując kilku nowych Klientów w każdym tygodniu. Pan Piotr zgłosił swoją wizytówkę dokładnie 4 miesiące temu. Zgodził się na to żebyśmy obserwowali jego witrynę na potrzeby zbadania skuteczności katalogowania. Najpierw, nim wizytówka została zaindeksowana praktycznie nikt nie śledził strony Klienta. Raptem kilka wejść w ciągu kilku dni. Po 3 dniach informacja o nowej wizytówce w naszym katalogu trafiła do Google. Zwracając uwagę na to, że page rank naszego bezpłatnego katalogu jest stosunkowo wysoki, odsyłacz odsyłający do strony Pana Piotra został przez boty Google oceniony jako dość wartościowy. Przez kolejne kilka dni pozycja strony Pana Piotra w wyszukiwarce zaczęła się zmieniać. Ostatecznie po wprowadzeniu bezpłatnej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Klienta ustawiła się na 19 miejscu. Wcześniej obejmowała pozycję 32 przez kilka miesięcy, zatem był to całkiem duży skok.To nie był jednak koniec naszej działalności.pracy. Pan Piotr był tak bardzo zadowolony z pierwszych skutków, że zechciał wykupić promowaną wizytówkę. Taka opcja w naszym katalogu kosztuje tylko 3 złote + VAT za 30 dni publikacji. To wystarczyło, że strona internetowa Pana Piotra znalazła się na 1 stronie organicznych wyników wyszukiwania, a szczegółowo na 8 pozycji. Spowodowało to, że grupa Użytkowników ciekawych usług Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z powyższego przykładu możemy wywnioskować dwie rzeczy – darmowe katalogi stron to nadal świetny sposób na podniesienie pozycji strony w rankingu Google, a także doskonała odmiana reklamy w internecie.

Zalety bezpłatnego katalogu firm

Czemu warto zdecydować się na bezpłatne wizytówki w naszym katalogu firm? Katalog internetowy utworzony przez naszą firmę to moderowany i wciąż modyfikowany katalog stron internetowych. i przedsiębiorstw świadczących usługi w Polsce. Codziennie publikujemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji wartość naszego bezpłatnego katalogu ciągle rośnie. Kolejnym atutem są skuteczne zabezpieczenia kontrolowane przez naszych informatyków. Strona nie jest ofiarą włamań hakerskich, ani odwiedzana przez nieproszonych gości. Następną zaletą jest innowacyjna metoda katalogowania. Publikacja zasobnych w wyrażenia kluczowe , unikatowych wpisów zwiększa efektywność pozycjonowania. Przykłady naszych Klientów są dowodem na jedno – darmowa wizytówka w katalogu firm to korzystna forma pozycjonowania. Już dziś wstaw bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej usługi promowania wpisu w naszym katalogu firm. Czekamy na Twój ruch.

Strona używa cookies
Ok