Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron www poprawia świadomość marki w wielkim świecie wirtualnym. To fundamentalna rzecz o której warto jest napomknąć, gdy debatuje się z klientami o katalogowaniu. Katalogowanie witryn, czy też publikowanie adresów stron www w katalogach online, to jedna z czołowych metod pozycjonowania. Pozycjonowanie z drugiej strony jest dziedziną o wiele obszerniejszego działu, który powszechnie nazywa się reklamą w internecie.

Wiesz już mniej więcej co z czym się łączy. Zanim wprawdzie dokładnie opiszemy Tobie usługę katalogowania stron www na chwilę zatrzymamy się przy samym pozycjonowaniu stron www.

Rozmowę w temacie pozycjonowania stron www zazwyczaj należy zacząć od zadania sobie dwóch zasadniczych pytań – „Na czym polega pozycjonowanie stron www?" i „Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie stron w Google?”. Jak już mówiliśmy na samym wstępie pozycjonowanie stron www to jeden z obszarów marketingu internetowego. Jest to taktyka, której celem jest zwiększenie pozycji strony w naturalnych wynikach wyszukiwarek stron. SEO, czyli ściśle mówiąc pozycjonowanie, jest wyraźnie powiązane z procesem indeksacji stron, wdrażanym między innymi przez najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową Google. Jeśli konkretna witryna internetowa będzie pasowała do wytycznych algorytmu Google, błyskawicznie zdobędzie wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie to innymi słowy umiejętność odgadnięcia wymagań wyszukiwarki stron. A czemu warto inwestować w pozycjonowanie w Google? Głównie dlatego, że jest to najlepsza wyszukiwarka na świecie. A po drugie przez to, że aktualnie inne źródła wiadomości o usługach, firmach i artykułach powoli zostają zastąpione przez wirtualne rozwiązania. Teraz rządzą witryny internetowe, a kluczem do zainteresowania nowych Odbiorców jest właśnie sieć multimedialna.

Rozumiesz już mniej więcej czym jest pozycjonowanie. Jest dla nas jasne że jesteś jednostką, która szuka skutecznych możliwości na zwiększenie pozycji swojej strony w Google. Przeszukując kilka ofert dotarłeś na naszą stronę i zacząłeś przeglądać ofertę katalogowania stron. Co spowoduje, że zechcesz rozpocząć z nami współpracę? Na pewno nie te same gołe obietnice i deklaracje intensywnego pozycjonowania. Ani też efektowny design naszej strony. Naszym najważniejszym atutem jest bogaty zasób moderowanych katalogów internetowych. Nasza firma administruje 100 katalogów stron. Każdy z nich administrowany jest przez doświadczonych copywriterów, grafików i pozycjonerów, którzy dbają o atrakcyjny wygląd, unikatowy content i wysoką pozycję katalogów na liście Google. Dzięki temu nasza grupa katalogów stron internetowych jest wartościowym źródłem linków, kształtujących pozycję Twojej witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania w Google.

Poznaj teraz taktykę katalogowania stron wypracowaną przez naszych fachowców.

Katalog stron – czym jest?

Przeszukując przewodniki SEO często miałeś styczność z określeniem katalog stron. Czym w takim razie są przywoływane przez profesjonalistów katalogi internetowe i czemu są stale kluczowe w mechanizmie pozycjonowania?

Katalogi stron internetowych to zwyczajnie bazy, bądź też rejestry adresów witryn internetowych. Bardzo często określa się je również katalogami firm, ponieważ umieszcza się w nich podstawowe wiadomości o przedsiębiorstwach. Nam, jako odbiorcom sieci katalogi internetowe upraszczają szukanie konkretnych produktów lub też usług. Dla firm są dodatkowym miejscem reklamy. Jest jeszcze kolejny czynnik dla którego posiadacze stron internetowych tak ochoczo korzystają z katalogów online. Ten powód to skuteczniejsze pozycjonowanie. Od samego początku fachowcy pokazywali, że obecność stron internetowych w katalogach zdecydowanie optymalizuje rezultaty pozycjonowania. Szczególnie wtedy, gdy link prowadzący do konkretnej strony znajduje się w dobrym katalogu SEO. Nasza grupa katalogów stron zajmuje wysoką lokatę w rankingu Google przez co stanowi znakomitą bazę do organizowania zaplecza linków.

Katalogowanie, czyli jak umieścić stronę w naszej grupie katalogów?

Katalogowanie jest prostsze niż przypuszczasz. Cały proces dodawania strony do katalogu to kwestia kilka minut, a efekty takiego przedsięwzięcia utrzymują się nawet przez rok. Możesz skorzystać z standardowej metody katalogowania, czyli wprowadzenia odnośnika do swojej witryny razem z podstawowymi wiadomościami (dane teleadresowe, zwięzły opis działalności itp). Wystarczy, że wstawisz wszelkie pożądane dane w przystępnym formularzu. Kolejnym sposobem na wprowadzenie adresu strony do bazy jest skorzystanie z oferty specjalistycznych artykułów SEO. Artykuły do pozycjonowania to branżowe teksty skomponowane przez naszych copywriterów wyposażone w odnośnik odwołujący się do Twojej strony internetowej. W zakresie nabytego przez Ciebie pakietu artykułów reklamowych, komponujemy unikatowe teksty, a potem umieszczamy je w określonej grupie katalogów online. Tym samym wzmacniamy skuteczność pozycjonowania.

Niezależnie od tego, którą metodę katalogowania wybierzesz, my możemy zagwarantować Ci jedną rzecz – Twoja strona po pewnym okresie trafi na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Katalogowanie stron to jedna z najbardziej opłacalnych strategii pozycjonowania. Sprawdź sam i zdecyduj się na współpracę z firmą, której zaufało wielu Klientów.

Strona używa cookies
Ok