Profesjonalne projektowanie ogrodów
10 maja, 2016
projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Projektowanie interesujących opakowań
15 czerwca, 2016

Klasyczne metody usuwania owłosienia

Współcześnie nie jedynie panie marzą o tym, żeby mieć cudowne, sprężyste i idealnie urodziwe ciało. Częstokroć nie pamięta się o takiej sprawie że sporo napływowych przedsiębiorstw udostępnia kosmetyki dla panów, na przykład kolorowe cienie, pomadki bądź koloryzowane kremy do twarzy. Panowie mogą wyszukiwać spośród wielu trików stosowanych do wydobywania swojej urody. Zaś co dzieje się w kwestii depilacji? Dżentelmeni, którzy kultywują wyjątkowe sporty, a raczej muszą nakładać na siebie typowe ubiory np. wyścigów na rowerach lub podczas pływania, są przymuszeni do usuwania owłosienia z pewnych partii ciała. Szosowcy muszą bezwzględnie golić całe nogi, a pływacy – włosy z głowy i klatkę piersiową. Z jakich procedur mają sposobność korzystać? Niewątpliwie ze wszystkich dostępnych na rynku. Poszczególne partie ciała powinni golić za pomocą maszynek do golenia, gorącego wosku oraz specjalistycznych kremów. Jest to związane za każdym razem z pewnymi niedogodnościami. Głównie z dużym nakładem czasu i monotonnym powtarzaniem ukazanej procedury. Czy funkcjonują inne techniki na pozbycie się niepożądanego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Przedstawicielki płci pięknej powszechnie umawiają się na zabiegi depilacji laserowej, ponieważ ma ona wyjątkowo wiele mocnych stron. Po pierwsze – po kilku spotkaniach nie powinniśmy już nigdy niepokoić się niepotrzebnym owłosieniem depilacja laserowa uszkadza je do końca życia. Po drugie – kuracja jest w 100% niezawodny oraz nie powoduje żadnej bolesności. Po trzecie – nie trzeba na niego marnować góry pieniędzy wystarczy wyłącznie parę zabiegów. I ostatnie – przypuszczalnie najistotniejsze – koniec z nieustanną epilacją. Czemu zatem właściwie nie mieliby z niej korzystać {mężczyźni?|panowie?|faceci?|dżentelmeni?} Sporo spośród nich jest zaciekawionych zmianami w przedmiocie mody oraz urody. Zakupują nie jedynie konwencjonalne kremy do pielęgnacji ciała, lecz też bardziej pomysłowe „specjały”. Laseroterapią można nie jedynie wykluczać niepotrzebne włosy, ale także usuwać nadmierną produkcję potu. Dżentelmeni mają sposobność w takim przypadku pozbyć się włosów na pośladkach, wrastających włosów w obszarach dyskretnych z którymi nagminnie mają kłopot przedstawicielki płci pięknej czy nieładnych włosków z paluchów u stóp. Ci, którzy skarżą się na obszerne owłosienie w okolicy pleców, również błyskawicznie oraz sprawnie mają opcję się od niego uwolnić.

Czego nie robić przed depilacją laserową

Na starcie powinno się zdecydowanie zetknąć się z fachowcem kosmetologiem, jaki sprawdzi stan naszej skóry, stwierdzi jej rodzaj i wykluczy przeciwwskazania. Następnie otrzymamy dość rozległą listę odnoszącą się do tego, czego nie można podejmować przed zabiegiem oraz z jakim konkretnie wyprzedzeniem czasu. Uniwersalne zasady są następujące:

Przed którymkolwiek spotkaniem należy precyzyjnie wyczyścić skórę. Nie można aplikować na nią mocnych balsamów, kremów brązujących oraz rozmaitych kosmetyków. Skóra bezwzględnie powinna być ogolona, z wykluczeniem niewielkiego obszaru. Kosmetolog przyłoży w wybrane miejsce szczególne urządzenie przeznaczone do pomiaru wyróżników włosów. Skóra wcale nie może być podrażniona bądź za bardzo wysuszona. Na kilka tygodni przed zabiegiem w żadnym przypadku nie możemy użytkować agresywnych strategii likwidowania włosków, np. wosku bądź maszynek zasilanych prądem.

O innych poleceniach przed zabiegiem z pewnością powiadomi nas kosmetyczka. Każda skóra jest wyjątkowa, ma szczególne potrzeby i trzeba wdrażać odrębną pielęgnację. Zatem pozostaje przystosować atrybuty lasera, aby absolutnie nie było mocnych nieprzyjemnych konsekwencji, m in. oparzeń. Wykonuje się to z wykorzystaniem systemu Skintel. Czyta ono stopień aktywnej melaniny w naskórku oraz na tej podstawie typuje moc wiązki laserowej. Podczas epilacji mamy szansę się poczuć swobodnie, bowiem wcale nie ma żadnego zagrożenia, że powstaną szpetne rany bądź kolejne skazy.

Mamy możliwość zrealizować zabieg depilacji laserowej na oliwkowej skórze

Wszystko jest uwarunkowane tym, z jakiego dokładnie aparatu będzie korzystał dany kosmetolog. Epilacja brązowej skóry jest osiągalna od dłuższego czasu dzięki innowacyjnemu laserowi Palomar Vectus. Siła lasera jest dostosowywana odrębnie, zaś do skóry na samym początku przybliża się aparaturę analizującą. Ryzyko oparzeń na pewno praktycznie w ogóle nie istnieje. Wolno więc umówić się na zabieg do kosmetologa w każdym okresie. Brązowa cera jest problemem w przypadku rozmaitych urządzeń, które nie są tak efektywne oraz korzystają z starodawnej technologii leczenia niepożądanego owłosienia.

Epilacja z użyciem laseroterapii jest z pewnością idealnym konceptem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, którzy zamierzają pozbyć się zbędnego owłosienia z klatki piersiowej czy okolic zgięcia pleców. Dzisiaj liczy się bowiem komfort działania. Jeżeli coś nam dokucza, zaś usunięcie „tego czegoś” w ogóle nie ma żadnych niemiłych efektów zdrowotnych, wolno się na to bez problemu zdecydować. Jeśli zamierzasz poczytać więcej o tej terapii, wejdź w ów odnośnik – Depilacja

Strona używa cookies
Ok