Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Energooszczędne okna w Twoim domu
19 marca, 2013
Szkolenie na pojazdy uprzywilejowane
12 czerwca, 2015

Obecnie zwracamy co raz większą uwagę na bezpieczeństwo na drogach. Chcemy być za kółkiem bardziej pewni siebie, dynamiczni i rozsądni. Jeździć bezpiecznie nie oznacza jeździć wolniej. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Bezpieczna jazda to w głównej mierze umiejętność, którą nabywa się wraz z doświadczeniem i przejechanymi w trasie kilometrami. Jeździć bezpiecznie oznacza prowadzić samochód ta, aby jak najkorzystniej wykorzystać możliwości techniczne pojazdu i nowoczesne systemy hamowania. Nie zawsze mamy możliwość nauczenia się podstawowych zasad dotyczących stylu jazdy. Na szczęście co raz większa liczba placówek, takich jak nasza, oferuje specjalistyczne szkolenia bezpiecznej jazdy, w trakcie których ,łatwo i przyjemnie, dowiesz się jak lepiej prowadzić samochód.

Kurs jazdy defensywnej

Kurs jazdy defensywnej to jeden z elementów szkolenia proponowanych przez nas w ramach nauki bezpiecznej jazdy. Jazda defensywna polega przede wszystkim na unikaniu zagrożeń na drodze, poprzez umiejętne dostosowanie reakcji do danego bodźca. Na szkoleniu nauczymy Cię wykorzystywać techniczne aspekty Twojego samochodu, aby podwyższyć poziom bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pokażemy Tobie jak przewidywać niebezpieczne sytuacje i działania innych uczestników ruchu, zanim wydarzy się wypadek. Zrozumiesz również jak pogoda oddziałuje na styl jazdy i jak unikać poślizgu na zakręcie. Pokażemy Ci ponadto, jak zachowywać się po wypadku w ruchu drogowym i jak zadbać o zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Kurs jazdy defensywnej wdraża pozytywne zachowania na drodze i wpływa na wyobraźnię kierowców. To jedno z najbardziej przydatnych szkoleń, szczególnie dla osób, które pracują w zawodzie kierowcy i codziennie spotykają się z różnymi typami zagrożeń w ruchu.

Kurs jazdy ekonomicznej

Oprócz bezpieczeństwa na drodze warto zadbać także o ergonomiczny i ekonomiczny styl prowadzenia samochodu. jazda Eko to nie tylko chwilowy trend. To w głównej mierze skuteczny sposób na większe oszczędności. Szokujące statystyki dotyczące emisji spalin i badania na temat wpływu zanieczyszczenia na nasze zdrowie otwierają oczy nam wszystkim. Co raz więcej kierowców przekonuje się do ekonomicznego stylu jazdy, który ma niebagatelny wpływ na środowisko naturalne, ale także nie obciąża portfela. Zasady ekonomicznej jazdy poznasz w teorii i w praktyce w trakcie organizowanego przez naszą szkołę jazdy kursu ekonomicznej jazdy. W trakcie szkolenia zobaczysz jak optymalnie wykorzystać mechanizmy samochodu, aby płacić mniej za paliwo. Z nami nauczysz się jak przekładać biegi, hamować silnikiem, dostosować prędkość do danych warunków atmosferycznych i jak przewidywać postępowanie innych kierowców przy jednoczesnym uwzględnieniu teorii jazdy ekonomicznej. Kurs jazdy ekonomicznej to doskonała szansa do poprawy swoich umiejętności. Jest on adresowany przede wszystkim do osób pracujących w spedycji, ale także do osób indywidualnych, które chcą wykorzystać ekonomiczny styl jazdy na co dzień.

Kurs z zagrożeń w ruchu drogowym

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym od 2016 roku będzie obowiązkowe dla osób zaczynających swoją przygodę z samochodem. Jest to także idealna szansa dla kierowców z bogatym doświadczeniem, którzy chcą zweryfikować bądź też utrwalić swoje umiejętności. Dlaczego kurs z zagrożeń w ruchu drogowym jest tak ważny? Ponieważ powiększa się liczba wypadków w ruchu drogowym, których głównym powodem jest brak wyobraźni i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Normalne jest, że od młodego kierowcy nie można oczekiwać manewrów na poziomie doświadczonego kierowcy. Tym bardziej ważne jest kształtowanie świadomości tych kierowców o przyczynach i skutkach zagrożeń drogowych. Szkolenie z ryzyka w ruchu drogowych przewiduje opracowanie takich zagadnień jak czynniki wypadków w ruchu drogowym, pierwsza pomoc przedmedyczna, ocena ryzyka na drodze i psychologia prowadzenia samochodu. W trakcie zajęć praktycznych koncentrujemy się na manewrach samochodowych, które pozwolą uniknąć wypadku w ruchu drogowym. Przewidziane są także ćwiczenia w symulatorze jazdy ekstremalnej i na płycie poślizgowej. To praktyczne szkolenie zwiększy Twoją pewność siebie i sprawi, że będziesz lepszym kierowcom.

Szkolenia bezpiecznej jazdy – dla kogo?

Tak naprawdę w szkoleniu bezpiecznej jazdy może wciąć udział każdy kierowca. Wystarczą jedynie pozytywne nastawienie, dobre chęci i odpowiednia motywacja. Kurs bezpiecznej jazdy organizowany jest na naszych samochodach, lecz istnieje możliwość nauki na własnym pojeździe. W szczególności polecamy ten kurs właścicielom dużych firm transportowych, którzy chcą zadbać o efektywną pracę i bezpieczeństwo swoich pracowników. Aby wciąć udział w kursie wystarczy mieć ważne prawo jazdy w danej kategorii. Zajęcia prowadzone są w naszej szkole jazdy w Toruniu. Cena szkolenia bezpiecznej jazdy jest zawsze ustalana indywidualnie. Możemy zagwarantować Państwu przyjazną obsługę, przystępne ceny i przydatne wskazówki.

Szkolenie bezpiecznej jazdy to doskonały prezent dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. W naszej szkole każde szkolenie organizowane jest z uwzględnieniem nowoczesnych teorii związanych z stylem jazdy. Jako doświadczona szkoła jazdy staramy się wpływać na kształt świadomości i wyobraźni kierowców. Naszym priorytetem jest zwiększenie poziomu kultury jazdy i wskazywanie granic, których przekroczenie może być przyczyną wypadku. W naszej drużynie zatrudnieni są jedni z najlepszych specjalistów w kraju, którzy bardzo mocno angażują się w rozpowszechnianiu koncepcji bezpiecznej jazdy. To oni sprawiają, że jesteśmy niezwykle skuteczni i świetnie zorganizowani. Nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy to miejsce , które zapewni Ci wspaniałą przygodę z samochodem.

http://www.odtj.net/kursy-jazdy-defensywnej-pojazdy-uprzywilejowane-cena/ – zapraszamy na naszą stronę internetową!

Strona używa cookies
Ok