Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Tworzenie stron internetowych
19 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Biuro tłumaczeń norweskiego
19 listopada, 2016

Monitoring pojazdów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Nie wiesz, gdzie jest Twój samochód? Zainwestuj w monitoring GPS

Przywłaszczenie auta dla rasowego przestępcy jest jak „dziecinna igraszka” Nim jednakże to uczyni obserwuje, jaki będzie przede wszystkim odpowiedni. Najczęściej rozgląda się po parkingach, jeździ po osiedlach oraz naokoło supermarketów. Jednym słowem – typuje pojazd. Potem monitoruje go przez dłuższy okres, by dojść do wniosku, iż nikt go nie złapie „na gorącym uczynku” w trakcie uskuteczniania przestępstwa. Do wykradnięcia auta czyjegoś mienia przystępuje zazwyczaj w nocy i zajmuje mu to niestety nie więcej niźli 40 sekund. Właśnie – jedynie tyle mu potrzeba na to, aby wkroczyć do samochodu, wyeliminować zabezpieczenia oraz nim wyjechać. Najprawdopodobniej zostanie nielegalnie sprzedany. Pilnujmy zatem nie tylko swojego pojazdu, ale także dokumentów.

Doskonałym wyjściem jest umieszczenie w aucie niezależnego układu nadzorującego. Za jego sprawą będzie możliwy monitoring pojazdów GPS. Na czym on konkretnie bazuje? Otóż tenże mechanizm ochronny nadzoruje, w którym miejscu jest nasz samochód przez 24 h na dobę. W każdej chwili mamy możliwość sprawdzić, czy nie wydarzyło się w związku z nim coś podejrzanego. W przypadku, gdy włączy się alarm możemy szybko zareagować, zaś auto jest „obezwładnione” przez układ zabezpieczeń. Co istotne – o zdarzeniu zostaje powiadomiona najbliższa placówka Policji, która szybko otrzymuje wszystkie szczegóły.

Lokalizatory GPS alarmują czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na udzielanie takiej usługi. Operator bezzwłocznie łączy się z nami planując stwierdzić jaka jest podstawa alarmu. Kiedy zajdą okoliczności przywłaszczenia, pojazd błyskawicznie zostaje zablokowany, a Policja poinformowana. Monitoring GPS jest obecnie najbezpieczniejszym oraz najefektywniejszym urządzeniem do śledzenia osobistych i firmowych samochodów.

Lokalizowanie pojazdów ciężarowych, dostawczych i maszyn

Dla przedsiębiorstw, które gospodarują samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi i maszynami, lokalizator GPS jest wprost nieodzowny. Dzięki niemu możemy w przystępny i skuteczny sposób śledzić godziny pracy pojazdów oraz pracowników, sprawdzać wykorzystanie paliwa, mieć dostęp do wszystkich istotnych informacji w wybranym momencie.

Samochody ciężarowe

Za pośrednictwem lokalizatora GPS zawsze będziesz wiedzieć, dokąd aktualnie stoi określony samochód. Będziesz mógł go śledzić na mapie każdego zakątka ziemi, obserwować jego położenie (czy pracownik nim kieruje albo ma przestój), ile czasu pracownik nim kieruje, ile wynosi średnia spalania, nacisk na oś oraz poziom paliwa. Szczegółowo ustalisz trasę przewozu, w tym momenty postojowe oraz odbyty dystans. Oraz najważniejsze – w jakiejkolwiek chwili zweryfikujesz pracę tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci zdolność sprawdzenia nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej napędu oraz jego temperatury, temperatury chłodni oraz mroźni, poziomu paliwa, prędkości i kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS łatwo odczyta dane z komputera pokładowego, zaś dzięki profesjonalnemu raportowi cały czas będziesz wiedzieć, które samochody są szczególnie obłożone pracą oraz jacy kierowcy zaoszczędzają największą ilość paliwa.

Maszyny robocze

Jeśli Twoje maszyny odnaleźć można na placu budowy, przeważnie po zmroku, warto uzbroić je w lokalizację pojazdów GPS. Za sprawą nawigatora masz szansę stwierdzić napięcie zasilania, czy stacyjka i napęd są nieaktywne, stan paliwa, wygląd blokady rozrusznika oraz bieżący czas pracy. Od razu da się zaobserwować ile pojazdów działa, zaś ile ma przerwę. Raport ze skończonej pracy jest tak dokładny, że można z dobrym skutkiem skopiować przejazd pojazdu po polach rolniczych.

Samochody osobowe

Przy użyciu lokalizatora GPS możesz obserwować pracę wszystkich pracowników, nadzorować jaki jest poziom paliwa w zbiorniku, przebieg, ucisk na pedał gazu itp. Spostrzeżesz również ilu faktycznie masz Klientów i przypiszesz do nich poszczególnych pracowników. Zweryfikujesz jeszcze ilość postojów w czasie oraz po pracy. Podróż służbową od prywatnej rozróżnisz, m in. z wykorzystaniem włącznika trybu jazdy.

Gdzie nabyć lokalizator GPS?

Znane firmy, które oferują obsługę monitorowania samochodów, najlepiej odszukać z wykorzystaniem Google. Godny uwagi jest jednakże GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z województwa lubuskiego. Propozycja zawiera Urządzenie GPS Standard i Urządzenie GPS PRO+. Stawki abonamentu nie są wygórowane, natomiast montaż zależy od oczekiwań Nabywcy i modelu auta. W opcji PRO+ sprytnymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, wyłączanie urządzenia przy słabym akumulatorze oraz utrwalanie zmian pochylenia oraz obciążenia. Przedsiębiorstwo GPS System Monitoringu gwarantuje globalny zasięg GPS, doskonałą obsługę urządzenia 24 h na dobę oraz – co istotne – dyskrecję.

Więcej informacji znajduje się na stronie firmy pod linkiem – Lokalizacja pojazdów GPS Gorzów

Strona używa cookies
Ok