Kancelaria notarialna pieczątka notariusza
Kancelaria notarialna – na kogo postawić
20 stycznia, 2018
Usługi geodezyjne - Wyznaczanie granic działki i znaków granicznych
Usługi geodezyjne – Wyznaczanie granic działki i znaków granicznych
31 sierpnia, 2018

Wynajem autokarów wycieczkowych – jak zorganizować wycieczkę

Planujesz podróż? Na co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika?

Każda wycieczka zaczyna się od ważnej kwestii, jaką jest wynajem autokaru. Jak wybrać właściwą firmę przewozową ? Zachęcamy do przejrzenia artykułu!

ZAREZERWUJ BILET ON-LINE

Wielu przewoźników oferuje możliwość rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Bez wychodzenia z domu możesz zorganizować przejazd sobie i innym. Żeby to zrobić potrzebujesz tylko laptopa lub urządzenia mobilnego oraz dostępu do internetu. Po dokonaniu rezerwacji internetowej najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to duża wygoda, ponieważ nie musisz go drukować.

Dodatkowym plusem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość uzyskania dużo tańszych biletów. Wiele firm oferujących wynajem autokarów oferuje bilety w promocyjnej cenie dla klientów, którzy rezerwują bilety przez internet. Jeżeli szukasz odpowiedniego środka lokomocji, koniecznie sprawdź, czy wybrany przewoźnik oferuje internetową sprzedaż biletów.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ AUTOKARY TWOJEGO PRZEWOŹNIKA

Przy planowaniu męczącej podróży, ważnym aspektem będzie standard autokaru autobusu, którego będziemy pasażerami. spróbuj upewnić się, czy wybrana przez nas firma przewozowa wygodną podróż. Wiele firm wynajmujących autokary udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wyposażenia swoich pojazdów- zapoznaj się z nimi! Sprawdź, czy siedzenia można regulować, czy przestrzeń pod siedzeniami umożliwi ci wyprostowanie nóg. Jest to ważne szczególnie w razie wielogodzinnej podróży- będziesz mógł się zdrzemnąć , dzięki czemu droga minie ci o wiele przyjemniej Nie ma nic gorszego, niż długa podróż w niekomfortowych warunkach, następnym bardzo ważnym aspektem wyposażenia każdego wynajmowanego autokaru jest klimatyzacja. Sprawdź zatem, busy są w nią wyposażone. Długa podróż nieklimatyzowanym pojeździe lub marznięcie bez ogrzewania to również istotny czynnik długiej podróży.

Kolejnym bardzo ważnym elementem wyposażenia jest wbudowana toaleta. Jest to szczególnie istotne szczególnie kiedy szukasz autokaru na wycieczkę szkolną. Dzięki autobusom z toaletą na pokładzie, zapewnisz swoim podopiecznym nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz wielokrotnych postojów.

Jeśli należysz do osób, które ciężko znoszą dalekie podróże czy wybrany przez ciebie autokar pozwoli ci na zrelaksowanie się przy ulubionym serialu, bądź zaproponuje projekcję swojego. Dzięki gniazdkom na pokładzie będziesz mógł także oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, Z KIM JEDZIESZ

Podróże, zwłaszcza te długie, bywają stresujące. Nie wszyscy lubimy dalekie podróże. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranego przez ciebie przewoźnika, wynajętego przez ciebie przewoźnika zostali odpowiednio przeszkoleni. Zwróć uwagę, czy kierowcy zmieniają się podczas jazdy.. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Jeżeli podczas podróży zauważysz, że kierowca zbyt długo prowadzi pojazd i nie ma zmiennika, to znak, by nigdy więcej nie korzystać z usług danego przewoźnika. Najbezpieczniej będzie jednak upewnić się, że kierowcy wybranego przewoźnika są odpowiednio przeszkoleni jeszcze przed podróżą. Nawet kiedy różnice w cenie są bardzo duże a nie ma gwarancji, że wybrany przez nasz przewoźnik kierowcy danej firmy są wykwalifikowani i bezpiecznie dowiozą nas na miejsce, lepiej zainwestować w bilet droższy i być pewnym że, kierowca wiozący nas w daleką podróż nie będzie przysypiał za kierownicą ze zmęczenia. Pamiętaj, że najważniejsze jest twoje bezpieczeństwo i komfort.

ZOBACZ, CZY INNI POLECAJĄ TĘ FIRMĘ

W poszukiwaniach firmy wynajmującej autokary warto przejrzeć opinie innych klientów Dzięki temu upewnisz się, że dobrze wybrałeś. Pamiętaj, że nie wszystko wygląda w rzeczywistości tak jak w internecie

Dalekie wycieczki często prócz relaksu bywają powodem do stresu. Kiedy wybór przewoźnika okazuje się nietrafiony, możemy się narazić na długie godziny w niekomfortowych warunkach. Powyższy miniporadnik może wydać się niektórym dosyć oczywisty, jednak czasami każdy z nas zapomina o najbardziej podstawowych sprawach. Komfort w podróży ma znaczenie dlatego warto dobrze rozeznać się w ofertach, zanim wynajmiesz autokar!

Więcej na Wynajem autokarów Toruń

Strona używa cookies
Ok