Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
10 sierpnia, 2016
Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Pompy ciepła – nowoczesne rozwiązanie w budownictwie
24 sierpnia, 2016

Systemy produkcji zmieniają się z roku na rok. Rozwój specjalistycznych urządzeń wpłynął na wzrost możliwości wielu rodzimych zakładów przemysłowych wytwarzając wysokie zyski. Dzisiaj ogromna liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez współczesnych technologii. Całkowite zmodernizowanie zakładów przemysłowych spowodowało że wszelakie procesy realizowane są dużo szybciej z całkowitą inspekcją jakości. Najcięższe z prac realizują urządzenia które funkcjonują z znacznie wyższą skutecznością aniżeli nie jeden pracownik. Przez to zmniejsza się ryzyko wypadków przy pracy i wystąpienia chorób związanych z pracą

Wytwarzane aktualnie przez globalnych liderów maszyny pakujące to rozwinięte urządzenia, których celem jest zwiększenie potencjału procesów produkcyjnych. Najważniejsi producenci maszyn do pakowania ściśle współpracują z wyspecjalizowanymi zakładami produkcyjnymi, szczegółowo monitorując poszczególne elementy produkcji, co sprawia, że tworzone przez nich maszyny realizują jakiekolwiek oczekiwania masowych zakładów spożywczych, chemicznych, czy kosmetycznych. Obecnie każde przedsiębiorstwo ma okazję do stworzenia indywidualnej linii rozlewniczej, pasującej do kształtu działalności. Maszyny pakujące wytwarzane przez producentów takich jak PE LABELLERS, CFT, COSMPACK, FT SYSTEM, czy ZALKIN , wyróżniają się wygodną obsługą oraz bezpieczną eksploatacją. Urządzenia te tworzone są nie tylko pod względem optymalizacji efektywności fabryk ale też w trosce o zdrowie osób zatrudnionych jak również kondycję otoczenia Poznajcie najlepsze z nich.

Nowoczesne etykieciarki

Etykieciarki wytwarzane przez firmę PE LABELLERS to niezwykle nowoczesne urządzenia o nietypowych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w sferze maszyn etykietujących, zatroszczył się o spójność urządzeń z wymogami technologicznymi masowych zakładów przetwórczych. Etykieciarki pracują bowiem z efektywnością sięgającą do nawet 72 000 pojemników na godzinę, co znacznie zwiększa możliwości produkcyjne. Urządzenia te dekorują opakowania z użyciem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet firmy PE LABELLERS zostały wyposażone w nietypowe rozwiązania, które zapewniają niezawodność maszyn i wygodę stosowania. Procedury powiązane z pielęgnacją etykieciarek zostały zredukowane do minimum, przez zaimplementowanie automatycznego systemy smarowania. Pojedyncza maszyna potrafi obsługiwać kilka technik etykietowania, co powoduje, że znakomicie funkcjonuje się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek zaopatrzona jest również w samosterujący orientator opakowań, przez co może zdobić opakowania o zróżnicowanym gabarycie jak i formacie. Co więcej serwomotory jak i silniki krokowe w pełni monitorują ruch obrotowy platform. Maszyna działa bezbłędnie, wytwarzając zyski dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z polecanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Etykieciarka ta aplikuje etykiety OPP z rolki używając w tym procesie klej termotopliwy. Najważniejszym elementem maszyny jest urządzenie poprawiające folię, które koryguje każde pionowe przemieszczenie naklejki. Ta funkcja umożliwia ładne dopełnienie każdego opakowania. Aplikator etykiet wyposażony jest dodatkowo w układ tnący, który jest zbudowany z z jednego bądź dwóch sztywnych noży rotacyjnych. Struktura urządzenia daje możliwość użycia rożnych typów kleju hot melt co powoduje, że jest bardzo wielofunkcyjnym urządzeniem, które z łatwością się konserwuje.

Nalewarki do przemysłu spożywczego

Nalewarki pełnią niezwykle istotną rolę w kompletnej linii rozlewniczej. Jak nie najważniejszą. Spora liczba producentów (takich jak CFT) przywiązuje szczególną wagę do użyteczności maszyn. Wśród najczęściej stosowanych nalewarek, na specjalne wyróżnienie zasługują nalewarki grawitacyjne oraz nalewarki izobaryczne. Maszyny te gwarantują nalew do butelek PET jak i szklanych, jak i do metalowych puszek i słoików. Nalewarki działają z efektywnością od 3 000 do 90 000 pojemników na godzinę w zależności od konkretnego rodzaju.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki i dozownice niejednokrotnie stanowią wyposażenie kompletnych monobloków. Co więcej monobloki składają się również z takich akcesoriów jak płuczki oraz zamykarki, przez co są w stanie wykonać proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to intuicyjna maszyna wytworzona do nalewu napojów gazowanych i niegazowanych w jakiegokolwiek typu puszki. Zaopatrzony został w oryginalne zawory, które eliminują natlenienie się końcowego produktu. System funkcjonowania trójbloku zapewnia precyzyjną penetrację zaworu dozującego w głąb opakowania, poprzez co dawkowany produkt jest wolny od szkodliwych zarazków

Następną maszyną rozlewniczą używaną współcześnie przez wielu producentów wyrobów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Z łatwością dawkuje takie produkty jak sosy czy dżemy przynosząc maksimum bezpieczeństwa i kontroli jakości. Dozownice są w stanie dozować produkty o zróżnicowanej gęstości i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są maszynami o wysokiej wszechstronności i równie wysokiej efektywności. Firma CFT, jako jeden z najbardziej cenionych producentów maszyn dozujących, produkuje również takie maszyny jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Zainteresowanie nowoczesnymi maszynami rozlewniczymi rośnie. Dzisiaj w Polsce sporo zakładów używa systemów ulepszających produkcję. Warto jest wspomnieć że maszyny rozlewnicze gwarantują wysokie standardy bezpieczeństwa procesów, co przenosi się na jakość sprzedawanych przez Państwa produktów.

Jako kontrahent takich firm jak PE LABELLERS i CFT rekomendujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie całych linii rozlewniczych. Możemy zaopatrzyć każdy zakład przemysłowy w podstawowe maszyny do pakowania jak i nalewania. Troszczymy się o wspanialszą przyszłość dużej liczby rodzimych przedsiębiorstw.

Konkretne informacje o naszej firmie i o naszej ofercie odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej: maszyny rozlewnicze.

Strona używa cookies
Ok