ETYIECIARKA PE LABELLERS - MASZYNY ETYKIETOWANIE ETYKIECIARKI PRZEMYSŁOWE
Ultrapak – Twoje etykieciarki i maszyny pakujące
5 października, 2016
Zamrażanie rur Warszawa - Usługi hydrauliczne Warszawa - Usługi gazowe Warszawa - Hydraulik Warszawa
Dobry hydraulik to podstawa
13 października, 2016

Oferta nalewarek i kompletnych linii rozlewniczych

Nalewarki Maszyny Rozlewnicze Nalewaczki Ultrapak

Nowoczesne maszyny rozlewnicze od przedsiębiorstwa Ultrapak

Każda linia produkcyjna musi posiadać dobrą maszynę rozlewniczą, dzięki której produkt ekspresowo znajdzie się w szklanej butelce. Nie może w nim być go za mało, bowiem nie zrealizuje standardów i zostanie pominięty, ani zbyt dużo – wywoła znaczące straty materialne. Dzięki firmie Ultrapak w Polsce można kupić innowacyjne nalewarki tłokowe, Ultra Clean, ciśnieniowe, grawitacyjne, z przepływomierzami, próżniowe, wagowe oraz w opcji monobloków. Maszyny te wyróżniają się wytrzymałą stalową budową i znaczną skutecznością. W salonie firmy można liczyć na wielostronną konsultację zawodowców, którzy od bardzo długo działają w zawodzie. Nalewarki można zaadaptować do specjalnych oczekiwań Nabywcy, np. wybranego artykułu, produkcyjności czy przebiegu rozlewu. Dobrze sprawdzą się w wielorakich branżach przemysłu: wody mineralnej, napojów mlecznych, wina, spirytusu, napojów izotonicznych, soków owocowych z dodatkami oraz bez dodatków. Skuteczność nalewaczek mieści się w obrębie od 3.000 do 90.000 napełnionych opakowań w czasie pojedynczej godziny. Maszyna napełnia szklane oraz syntetyczne butelki oraz puszki do konserw. Do gęstych, lepkich, posiadających pełniejsze części wytworów dedykowane są dozownice. Chodzi tutaj np. o dressingi, dżemy, majonezy, ketchupy, sosy, oleje jadalne oraz motorowe, pasztety, zupy rybne, potrawy z mięsiwem, przetwory pomidorowe, skondensowane mleko, mokre pasze dla zwierząt, dania dla niemowląt. Wśród dozownic rozróżnia się: dozownice próżniowe, rotacyjne, tłokowe, kieszeniowe, wolumetryczne, półautomatyczne, automatyczne, pionowe i grawitacyjne, maszyny rozlewnicze Bag-in-Box, do kegów PET i kegów ze stali nierdzewnej.

Kluczowe maszyny rozlewnicze i ich cechy

Głównym wariantem są nalewarki tłokowe, które wprowadzają produkt w butelki bądź puszki przy użyciu oddzielnych tłoków znajdujących się w cylindrach. Każdy tłok zasysa dawkę wody mineralnej albo wina i nalewa ją do oddzielnych butelek. Doza może mieć od 5 – 1200 ml. Każda głowica posiada osobny tłok. Nalewarki nadciśnieniowe idealnie sprawdzą się przy rozlewie towarów z CO2 . W zbiorniku buforowym otrzymywane jest wysokie ciśnienie, przy pomocy którego gazowany napój zbyt mocno się „nie spieni”. Maszyny rozlewnicze ciśnieniowo – przelewowe przeznacza się zwykle do lania towarów w butelki szklane oraz PET. Są to np. sosy albo przetwory, które posiadają konsystencję „rzadką”, burzącą się ewentualnie średniolepką. Sprawdzą się w branży kosmetycznej oraz chemicznej, bo są w stanie ulokować w plastikowej butelce od 100ml – 10 l produktu. Nalewarki podciśnieniowe stosuje się do rozlewu alkoholi albo innych płynów bez CO2. Tu towar jest zasysany przy zastosowaniu ejektora. Ciśnienie w zasobniku jest dużo niższe od atmosferycznego. Maszyny rozlewnicze z przepływomierzami są wyjątkowo dokładne przy mierzeniu towaru przy użyciu narzędzi do pomiaru objętości lub masy – inaczej przepływomierzy. Występują np. w typie elektromagnetycznym oraz masowym. Nalewarki do nalewu w kegi PET potrafią funkcjonować z rozlicznymi rodzajami kegów: Petainer®, Ecokeg®, Key-Keg®, Dolium®, Polikeg® i Key Keg® Slim Line. Maszyny rozlewnicze do nalewu w opakowania Bag-in-Box, a dokładnie urządzenie STERILBOX, mogą być wyposażone w wajchę. Za jej pomocą operator rozwiera i zamyka kegi. Nalewarki w kegi ze stali nierdzewnej – MASTERKEGS – przystosowuje się szczególnie do przemysłu winiarskiego i piwowarskiego.

Oferta całych linii technologicznych dopasowanych do konkretnego produktu

Przedsiębiorstwo Ultrapak może również opracować całą linię technologiczną. Zawsze eksperci przedsiębiorstwa bazują na warunkach Nabywcy, np. co do towaru, który będzie przez nią produkowany, jaką powierzchnię ma ona obejmować? Do tej pory z oferty firmy skorzystali: Invento, Nałęczów Zdrój (Cisowianka), Augustowianka, Żywiec Zdrój, Staropolanka, Bartex, Akwawit – Polmos Wrocław, CEDC International (produkujący wódkę Bols) oraz Wosana. Nalewarki mogą być wytworzone w wariancie monobloków lub trójbloków. W przypadku tych pierwszych Zainteresowany może dokonać wyboru spośród czterech modeli – Magic, Magic FW, Master oraz Master Can. W procedurze „jałowej” lub Ultra Clean. Dzięki takim technikom można efektywnie wlewać artykuły wyjątkowo delikatne bakteriologicznie, przykładowo. mleko o przedłużonym okresie zdatności do spożycia. Linie produkcyjne wykonane przez Ultrapak odznaczają się indywidualnym wyglądem, znaczną ekonomicznością przy jednoczesnym spełnieniu ekonomiczności poboru energii i wypełnianiem wszelkich wymogów higieny. Partnerstwo z słynnymi producentami w obrębie wytwarzania maszyn produkcyjnych dało firmie Ultrapak sposobność na pozyskanie uznania w oczach Kontrahentów. Chodzi o takich wytwórców, jak FT System, Dimac, P. E. Labellers, Zalkin, Cosmopack oraz grupa CFT. Dzięki tym przedsiębiorstwom linię wytwórczą można uzbroić w aplikatory etykiet, zakręcarki, tunele pakujące, orientatory, dzielniki rzędów, urządzenia do przeprowadzania weryfikacji oraz in.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani propozycją firmy Ultrapak, prosimy o kliknięcie w link – MASZYNY ROZLEWNICZE

Strona używa cookies
Ok