projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Projektowanie interesujących opakowań
15 czerwca, 2016
Wybór instalacji c.o. – najlepsze rozwiązania grzewcze.
27 lipca, 2016

W czasach masowych usług najważniejsze jest bezpieczeństwo towarów. Niezależnie od rodzaju transportu każdy dostawca chce zapewnić swoim produktom największą jakość. Dba zatem o nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które zabezpieczają towar przed zniszczeniem i dostępem wody. Artykuły do pakowania, bo o nich mowa, tworzone są z najdokładniejszą precyzją. Są trwałe mechanicznie, rozciągliwe i odporne na rozdarcia. Zawsze produkowane są z myślą o wyglądzie opakowania. Jako producent siatki do owijania palet, jesteśmy stanie dostarczyć naszym Klientom praktyczne rozwiązania w przystępnych cenach. Na co dzień rozmawiamy z wieloma Klientami. Analizując ich wymagania wiemy jakie oczekiwania mają spełniać właściwości artykułów do pakowania. Precyzyjnie dobieramy produkty do Państwa wymogów. Oferujemy takie produkty jak: kaptury foliowe, worki do węgla i siatka do owijania palet.

Siatka do owijania palet – wysokie standardy i elastyczność

Wilgoć jest najczęściej istotnym problemem z jakim muszą radzić sobie pracownicy zakładów przemysłowych. W zależności od typu towaru, zbyt zaawansowane zawilgocenie jest w stanie prowadzić do jego zepsucia. Prezentowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to artykuł który redukuje do zera zjawisko kondensacji, powstałe w rezultacie różnicy temperatur. Ta siatka umożliwia maksymalną wentylację towaru i może być skutecznie stosowane do przewożenia, bądź także ochrony takich artykułów jak wyroby mleczarskie, drewno, warzywa, czy owoce, które wymagają wysokiego stopnia świeżości. Siatka elastyczna do owijania palet wyróżnia się dużą odpornością na rozdarcie i działanie promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet dbamy zindywidualizowany do Państwa oczekiwań produkt. Zapewniamy duży wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być używana w ręcznie lub też w owijarkach automatycznych, ponieważ jest bardzo uniwersalnym produktem.

Kaptury foliowe – praktyczne i niezastąpione

Łatwe pakowania produktów na paletach jest już możliwe. Kaptury foliowe na palety doskonale nadają się do ochrony ładunku podczas długodystansowego transportu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni ultrafioletowych i są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe. Wyróżniamy kaptury foliowe termokurczliwe i kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej. Kaptury foliowe termokurczliwe potrzebują działania ciepła do całkowitego zamknięcia. W trakcie zgrzewania idealnie dopasowują się do rozmiaru i kształtu towaru, gwarantując najbardziej dokładne warunki pakowania. Kaptury foliowe na palety posiadają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Mogą być dowolnie zabarwione i wyposażone w atrakcyjną grafikę, wydrukowaną na wierzchu. Dzięki temu są idealnym nośnikiem informacji reklamowej, którą zauważy każdy z odbiorców Twojego towaru. Produkt taki jak kaptury foliowe na palety doskonale ochroni Twój towar przez odkształceniem i wilgocią.

Atrakcyjne worki do węgla z nadrukiem

Worki do pakowania węgla prezentują elegancki wygląd. Są one wytwarzane po to by zagwarantować optymalne warunki przechowywania opału i atrakcyjną formę reklamy. Jako producent produktów do pakowania, dbamy także nowoczesne rozwiązania marketingowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku wydrukujemy przyciągającą informację reklamową. Naszym zadaniem jest to świetny sposób na zainteresowanie swoich Klientów i wpisanie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla wykonane są z odpornych materiałów o różnych pojemnościach 5 – 50 kg . Na specjalne życzenie Klienta wytwarzamy także worki o mniej standardowych rozmiarach.

Siatka rolnicza – przystępne ceny i jakość w jednym

Jako producent siatki ogrodzeniowej zdajemy sobie sprawę, że najistotniejsze jest bezpieczeństwo. Szczególnie dla rolników, których chcą chronić swoje pola uprawne przed atakującą wygłodniałą, leśną zwierzyną. Produkowana przez naszą firmę siatka rolnicza to niska cena i wytrzymałość w jednym. Po za oczywistym zastosowaniem, siatka rolnicza może być również używana do belowania siana i słomy. Jest to zatem produkt o niespotykanych właściwościach. W naszym sklepie wytwarzamy siatkę o wybranych przez Klienta rozmiarach. Dostosowujemy się do wszelkich wymagań Klienta i gwarantujemy natychmiastową realizację zamówienia. Siatka rolnicza wytwarzana jest z surowców o doskonałej jakości, co powoduje, że jest bardzo popularnym produktem.

Zapinki do zabezpieczenia ładunków – praktyczne i trwałe

W trakcie pakowania tak samo ważne są akcesoria, które ostatecznie chronią ładunek przed uszkodzeniami, wilgocią i promieniami UV. Produkty takie jak taśmy pp i zapinki do ładunków stanowią ostatnie ogniwo do precyzyjnej ochrony produktów na paletach. Stosując taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie maksymalny komfort i wysoką jakość zabezpieczeń. Ze względu na atrakcyjną cenę i doskonałą trwałość, taśmy PP są jednym z najpopularniejszych akcesoriów do pakowania. W ofercie mamy również zapinki do zapinania ładunków, które doskonale mocują każdy typ ładunku na paletach. Dzięki doskonałej trwałości złącza powinny być używane zawsze tam, gdzie najważniejsza jest ochrona towaru.

Jako producent kapturów foliowych i innych produktów do pakowania możemy spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Troszczymy się o profesjonalne zabezpieczenia ładunków przed zawilgoceniem i odkształceniem. Od wielu lat zapewniamy naszym Klientom praktyczne i efektywne rozwiązania w zakresie pakowania. Wykonujemy spersonalizowane zamówienia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy wysoką jakość produktów w przystępnej cenie, co przekonuje Klientów dalszej współpracy. Zabezpieczenia Twoich produktów to dla naszej firmy najważniejszy priorytet.

Zajrzyj na naszą stronę internetową i wybierz produkt dla siebie: kaptury na palety.

Strona używa cookies
Ok