chicago pneumatic
Jak działają narzędzia pneumatyczne?
23 grudnia, 2016
American Dynamics
Technologie teleinformatyczne w bezpieczeństwie: kamery Illustra, Zettler MZX, Zettler ZX
26 grudnia, 2016

Dj na imprezę klubową

Dj na imprezy klubowe dj na eventy dj Łódź
Wyjście do klubu w piątkowy bądź sobotni wieczór, stanowi dla sporej liczby studentów doskonały sposób na spędzenie niezagospodarowanego czasu. I nie tylko – chodzi ponadto o odskocznię, m in. po trudnym dniu na uczelni, po nadzwyczaj ważnym egzaminie (np. magisterskim), po zdobyciu umowy o pracę, na którą od jakiegoś czasu się czekało. Powodów do imprezowania można najprawdopodobniej odszukać tyle, ile jest zainteresowanych na świecie. Jak się jednak zorganizować do specjalnego eventu, na którym główną osobą dbającą o scenografię muzyczną jest DJ? Co włożyć, w jaki sposób się zachowywać i na który napój alkoholowy się zdecydować, jeśli idzie się do klubu pierwszy raz? Dla klientów ucztujących regularnie odpowiedzi na te pytania będą proste, lecz niedostatecznie obeznanym niewątpliwie się przydadzą.

Na jaki klub mam się zdecydować?

Dowolny lokal posiada swój, wyjątkowy charakter. Żeby wybrać ten, który będzie po prostu przystawał do naszych upodobań, jest możliwość: po pierwsze – popytać znajomych, którzy uprzednio w nich się bawili i wiedzą plus minus jaka jest tam atmosfera. Po drugie – bez niczyjej pomocy wybrane odwiedzić i na własne oczy stwierdzić, który jest właściwy. Po trzecie – zgłębić to, na czym szczególnie nam tego wieczoru zależy, m in. wypatrujemy drugiej połówki, przyjaźni bądź jedynie szaleńczej zabawy do wschodu słońca. Na wielu stronach internetowych mamy możliwość też wynaleźć wiele stron typu „przewodnik balangowicza”, na jakich odnaleźć można uniwersalne wytyczne na temat typowych przygotowań do weekendowego wyjścia. Jeśli jednak wybraliśmy event klubowy z DJ-em, to trzeba kierować się tutaj nieco odrębnymi wytycznymi. Którymi?

Co zrobić, by dobrze się bawić na klubowym evencie?

W pierwszej kolejności nie możemy pić dużej ilości alkoholu na pusty żołądek i wędrować na event już wstawionym (albo wyraźnie upitym). W takiej sytuacji cała rozrywka utraci sens. Po godzinie bądź dwóch praktycznie w ogóle nie będziemy w nastroju korzystać z uroków lokalu. A co ważniejsze – z oferty muzycznej DJ-a na zabawie! Najlepiej jak spożyjemy wartościowy posiłek (nie objadając się). Do klubu powinniśmy iść z lekką głową, w świetnej kondycji oraz z pozytywnym podejściem. Nie możemy ubierać się warstwowo, bo zazwyczaj jest w nim gorąco. Można otwarcie podskakiwać na krótkim rękawku. Panowie, którzy chcą założyć koszulę z długim rękawem, powinni błyskawicznie wpakować ją z powrotem do szafki! Nadzwyczaj łatwo powstaną plamki od potu, co może skutecznie zniechęcić Panie do asystowania w czasie tańca. Skoro jesteśmy już przy płci pięknej… trzeba omijać z daleka grubsze szarawary, getry pod nimi oraz wszelakie rzeczy, które wyglądają na wydziergane przez staruszki na drutach… Absolutnie nie przeznaczone są one na omawianą okazję. Jeżeli ciągle nie mamy koncepcji jak się ubrać, wystarczy zerknąć na fotografie DJ-a na imprezie. Dodatkową sprawą jest nieziemski odcień biały. Klubowicze są zobowiązani z niego zrezygnować na rzecz mocniejszych kolorów. Biel intensywnie odbija światło oraz odsłoni wszelakie wady bielizny. Albo fakt kompletnego jej nieposiadania. Wystarczy dobrać z dystansem lśniące akcesoria, m in. fluorescencyjne naszyjniki.

By potańcówka nie była jednym wielkim rozczarowaniem, nie może istnieć oczywiście bez:

  • lojalnej ekipy towarzyszy,
  • innych osób, w otoczeniu jakich wyjątkowo lubimy spędzać czas,
  • odrębnego pomieszczenia dla gości tańczących i pijących,
  • zagadek, quizów oraz pozostałych gier
  • fenomenalnej oprawy dźwiękowej

Trzy najważniejsze niedopatrzenia pań idących na imprezę

Ogromne szpilki. Niniejsze zwroty są oczywiste dla większości klubowiczów. Takie buty są niezwykle niefunkcjonalne, częstokroć twarde po stronie wewnętrznej i sztucznie zginają nogę. Można skręcić kostkę, dostać odcisków i odparzeń (szczególnie, gdy posiadaczką astronomicznych szpilek jest osoba nakładająca je od czasu do czasu), stanąć komuś na nogę i sprawić poważny ból. Często do lokali praktycznie w ogóle nie można wpadać w szpilkach posiadających obcas wykonany z metalu, bowiem można nimi uszkodzić, m in. parkiet lub oryginalne elementy umeblowania. Drugim okropnym błędem pań jest imprezowanie z rozłożonymi i równolegle wilgotnymi włosami. Można „zaatakować” nimi kogoś po buzi, wcale nie wygląda to ładnie oraz nie będzie życzliwie przez nikogo przyjmowane. Końcowym wielkim uchybieniem Kobiet jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em znacznej torebki z wszelkimi dokumentami, bogactwem kremów, telefonem, tabletem i różnymi rzeczami, które tak naprawdę są nieprzydatne. Jeżeli zdarzy się, że nikt z towarzyszy nie będzie monitorował kurtek oraz toreb, mamy szansę paść ofiarą kradzieży. I wówczas stracimy wszystko, z czym przybyliśmy do lokalu. Trzeba zabrać ze sobą kopertówkę do założenia na ramię bądź inną niewielką torebeczkę, do której wkładamy wyłącznie to, co autentycznie nieodzowne, m in. pieniądze oraz telefon. Z ową torbą będzie można chociażby tańczyć (jeśli nie jest wyraźnie obciążona).

Jeśli nie masz zielonego pojęcia w jaki sposób prezentuje się impreza klubowa z udziałem świetnego DJ-a, kliknij w niniejszy link – DJ na imprezy w Łodzi

Strona używa cookies
Ok