adwokat bydgoszcz dobry prawnik kancelaria adwokacka długi
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
28 kwietnia, 2017
dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj
Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em
5 maja, 2017

Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

dj na wesele gdańsk muzyka na wesele muzyka do pierwszego tańca

Mierz siły na zamiary, czyli samodzielna organizacja uczty weselnej

Już za moment ten ważny dzień, zaś Ty w ogóle nie wiesz w jaki sposób to wszystko zorganizować? Zawsze przed dwójką osób, które chcą się pobrać, uwidaczniają się dwie propozycje: albo osobiście zorganizują cały ślub i wesele, albo polecą wykonanie tego zadania profesjonalistom – czyli kreatorom ślubów. W pierwszej sytuacji pożądany jest dobry dystans do całej sytuacji, kłopotów i zwykłych przeciwności, jakie będą wyrastały niespodziewanie. Musisz wtedy robić wszystko według odwiecznej wskazówki „im szybciej, tym lepiej”. Im szybciej rozpoczniesz przygotowywanie wszelkich szczegółów, jakie mają wystąpić podczas ceremonii ślubu oraz weselu, tym mniej będziesz się stresować. Szczególnie tym, iż w ostatniej chwili bez wątpienia coś pójdzie źle – zrobiony przez babcię wysoki tort poleci na podłogę, zgubią się obrączki lub jakiś z gości po prostu nie będzie miał gdzie odpoczywać. Żeby zdążyć z wszystkimi rzeczami na czas, musisz natychmiast przeanalizować parę rzeczy. Dobry będzie diagram przygotowań, bo wówczas w jakiejkolwiek chwili będziesz mieć sposobność do niego zajrzeć i skontrolować, czy określone kroki zostały już wypełnione.

W przypadku kiedy zastanawiasz się, jaką propozycję wybrać, m. in. który DJ na wesele będzie najodpowiedniejszy, to zrób tyle telefonów, ile dokładnie będzie potrzeba. Absolutnie nie bój się zadawać pytań, przesyłać wiadomości e-mail i wysyłać kwestionariuszy zgłoszeniowych. Dopiero wówczas da się dopasować usługi do Twoich życzeń. Niech nie zadowala Cię pierwsza lepsza propozycja, dlatego, że w przyszłości może wyjść to, iż inny artysta ma coś o niebo lepszego do zaproponowania. Jeśli chodzi o DJ-a przyrównaj ze sobą wszystkie oferty i nie zrażaj się tym, iż w niektórych przypadkach może wcale nie być w nich tego, czego szukasz. Niejednokrotnie kapele muzyczne, DJ-e, wodzireje i inni artyści mogą zaspokoić Twoje wymagania i sugerować się instrukcjami, jakie dostaną, np. kiedy chodzi o kompozycję na potrzeby pierwszego tańca. Możesz jeszcze rozmawiać ze znajomymi, którzy najpierw sami realizowali taką uroczystość. Często oni będą posiadali namiary na profesjonalnego DJ-a.

Musisz koniecznie ponadto stworzyć niezwykle obszerny plan ślubu i wesela w taki sposób, by żadnego drobiazgu nie przegapić. Możesz to uczynić w prostym kalendarzu bądź przy pomocy tablicy zawieszonej na ścianie, na której będą umieszczone wszystkie istotne sprawy. W trakcie ceremonii ślubnej oraz wesela możesz poprosić świadków, aby bacznie pilnowali, żeby wszelkie niespodzianki przebiegały zgodnie z programem. Jeśli zapadła decyzja, by wynająć DJ-a, który za jednym razem posiada zdolności wodzireja, wtedy możesz ponadto jemu zlecić ponadplanowe zadania.

A jeśli chcemy, aby ktoś zrobił wszystko za nas?

W przypadku kiedy po prostu nie jesteś w stanie zorganizować ślubu oraz wesela we własnym zakresie, jest to dla Ciebie zbyt wielkie wyzwanie, to możesz poprosić o wsparcie eksperta ślubnego (jaki będzie sterował technicznymi sprawami) oraz konferansjera z doświadczeniem. Doradca ślubny zdobędzie salę weselną, zaplanuje przystawki i dania, wybierze ozdoby do Kościoła oraz bardzo dużo innych „detali”. DJ na wesele zaopiekuje się oprawą muzyczną oraz grami dla zaproszonych osób. Również on będzie regulował porządek konkretnych wydarzeń,

motywował przybyłych do tańca, miał zbawienny wpływ na aurę i zawartość ciężkiego dymu w czasie pierwszego tańca. Powinnością konsultanta ślubnego jest najzwyczajniej w świecie odciążenie Nowożeńców w czasie przygotowań do ślubu, natomiast DJ przebywa i wykonuje swoje obowiązki już na imprezie weselnej (a zatem tam, gdzie doradcy ślubnego już nie ma).

Tak może wyglądać Twoje wesele

DJ-konferansjer najprawdopodobniej absolutnie nie jest niezbędny w Kościele w czasie, gdy wykonywany jest Marsz Mendelssohna. Bez niego tymczasem żadne wesele nie będzie miało tak dobrej atmosfery, zdrowej dozy dowcipu oraz ciekawostek, na które czekają uczestnicy imprezy. Zanim dopasujesz fajny repertuar na swoje wesele, odpowiedz sobie na następujące pytanie:planujesz zaspokoić swoje pragnienia czy uczestników imprezy? Nieodpowiednio wyselekcjonowana muzyka może sprawnie zepsuć każde przyjęcie weselne. Uczestnicy w takiej sytuacji najzwyczajniej w świecie trwają przy zachęcających daniach, konsumują to, co jest na nim postawione i debatują ze sobą. Spora liczba kawałków powinna być bez wątpienia taka, jaka Tobie się podoba. Warto także umieścić kilka piosenek, w trakcie których mają możliwość świętować najmłodsi i najstarsi reprezentanci rodów.

Pierwszy taniec jest na weselu bardzo ważny, więc zaplanuj razem z DJ-em, jaki kawałek musi koniecznie się pojawić i w jakim charakterze. W ostatnim czasie bardzo atrakcyjny stał się ciężki dym, za pomocą którego tańczący prezentują się jakby unosili się w chmurach. Obsługę wspomnianego urządzenia lepiej pozostawić zawodowcom, ponieważ oni bez wątpienia wiedzą, kiedy sprzęt ma rozpocząć pracę oraz jakiego typu lód musi koniecznie się w nim znaleźć. Może to zrobić z pewnością słynny DJ na weselu, który posiada opisany wyżej sprzęt i jest w stanie go zastosować.

Jeżeli ciekawi Cię tematyka weselna, a konkretniej oprawa instrumentalna, która powinna się na nim znaleźć, wejdź w odnośnik obok – DJ na wesele

Strona używa cookies
Ok