deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Bezobsługowa deska tarasowa Twinson
19 listopada, 2016
Instalacje biogazowe biogazownie pochodnie do spalania biogazu odgazowanie składowiska odpadów
Nowoczesne instalacje biogazowe
29 listopada, 2016

Wynajem dymu ciężkiego Warszawa

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

W poszukiwaniu Dj’a idealnego

Czy wspólnie marzycie o tak spektakularnym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele padną z wrażenia i długo pozostanie on w ich pamięci? O nastroju przesiąkniętym magią, zachwycie w oczach najdroższych wam osób oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, na pewno potrzebujecie wytwornicy romantycznych chmur.

Ślub stanowi jeden z najważniejszych etapów w życiu – nie można tego zakwestionować. Wszelakie przygotowania muszą być idealnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, gdyż nikt wcale nie zamierza doświadczyć w takiej sytuacji jakichkolwiek niedogodności powiązanych, przykładowo z arogancją podpitego dj’a, „topornym” tortem weselnym bądź nienasyconymi gośćmi ze względu na brak posiłków. Jeśli zdecydowaliśmy się na dj’a, musimy trochę wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, omówić jak ma wyglądać oprawa muzyczna podczas tej specjalnej okazji, podpisać umowę (która mieści w sobie wszystkie niuanse), kontynuować z nim bezpośredni kontakt (dobrze byłoby, gdyby był dostępny przez całą dobę) i co najważniejsze – określić wcześniej plan wesela. Idealnie jest jeżeli zjawi się on na nim o wiele wcześniej, aby zorganizować cały sprzęt. Wytrawny dj nie tylko zadba o przyjemną oprawę muzyczną, ale też poprowadzi całą imprezę zapełniając ją przeróżnymi grami, tańcami integracyjnymi i naturalnie odpowiednią dozą humoru.

Pomysł na efektowne wesele

Żeby klasyczny taniec nabrał niepowtarzalnego charakteru, warto zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy świętować w nieprzeniknionych, dekoracyjnych chmurach wznoszących się przy ziemi. Funkcjonowanie wytwornicy polega na schładzaniu dymu, a później przenoszeniu go w stronę ziemi. W urządzeniu musi znajdować się rozbity lód lub wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica uwydatni większość efektów wzrokowych i spowoduje, że ten wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeśli szukamy takiego sprzętu na swoje wesele, wystarczy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Decydując się na niego jako na realizatora scenerii dźwiękowej można liczyć na rewelacyjny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można także wprowadzić w wyszukiwarkę określenia „Ciężki dym Warszawa” oraz odnaleźć w rezultatach propozycje najmu takiej wytwornicy. Jest idealna na każdego typu uroczystości okolicznościowe, między innymi:

  • zabawy taneczne
  • imprezy klubowe, np. z okazji walentynek itp.
  • uroczystości prywatne, np. „domówki”
  • przyjęcia biznesowe, przykładowo w plenerze
  • przyjęcia noworoczne
  • wesela w lokalu
  • studniówki
  • pozostałe przyjęcia okolicznościowe, które potrzebują specjalnej oprawy wizualnej i muzycznej

Prócz nieziemskich chmur przemieszczających się podczas uroczystości możemy zapoznać się z propozycją wykonywania sztucznego śniegu (piany lub baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti albo wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych najczęściej dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, aby otrzymać fantastyczny efekt „migocących” baniek. Natomiast syntetyczny śnieg znakomicie nadaje się na potańcówki domowe, klubowe albo pubie. Można z niego korzystać przez pełen rok, niezależnie od tego czy temperatura poza domem wynosi +25 bądź -25 stopni. Wspaniale sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na imprezach typu „Piana Party” natomiast pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w dyskotekach. Wyrzutnia CO2 może być użyta podczas uroczystości weselnej w punkcie przełomowym, eventach bądź koncertach.

Dymownica do wynajęcia

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym „chwytem” na „zatajenie” wszelkich braków, które wypływają w czasie tańca. Chmury osłonią cały parkiet łącznie z Waszymi nogami do 20 cm w górę. Wcale nie będzie zatem widać, np. gdy któreś z was stanie małżonkowi na stopie. Rodzina oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, a ich wzrok będzie zwrócony tylko na Wasze radosne twarze pełne szczęścia. Można oczywiście samemu zakupić dymownicę i podszkolić się z jej obsługi. Jeśli zależy Wam jednakże wyłącznie na tym jednym „tańcu w chmurach”, należałoby ją pożyczyć wraz z obsługą. Nie będziecie musieli niepokoić się, jeżeli coś pójdzie nie tak. Niejednokrotnie wynajmujący zaopatruje ją w profesjonalny roztwór, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Należałoby dodać, że w zastępstwie zwyczajnych kostek lodu (takich, które kładziemy do napojów alkoholowych) lepiej jest kupić suchy lód. Po pierwsze jest dużo wydajniejszy, po drugie – dostarcza nieporównywalnie wspanialszy rezultat, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest „ogromny” i wynosi orientacyjnie 150 – 250 zł. Pamiętajmy, aby zapytać wypożyczającego czy udostępni nam dobre jakościowo urządzenie. Lepiej nie decydować się na tańsze „podróbki”, gdyż nie osiągniemy takiego wyniku na jaki czekamy.

O szczegółach dowiesz się klikając w ten link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok