biuro rachunkowe toruń księgowość prowadzenie ewidencji
Jak wygląda praca w księgowości?
17 kwietnia, 2017
pozycjonowanie stron www pozycjonowanie sklepów online pozycjonowanie toruń
Pozycjonowanie – kluczowe informacje dla początkujących
20 kwietnia, 2017

Nowoczesne telebimy na imprezy masowe

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Masowa impreza nie może obyć się dzisiaj bez telebimu

Dzisiaj każda większa impreza powinna posiadać należytą inscenizację wizyjną i akustyczną. W miejscach, w jakich najważniejsze są: przekaz telewizyjny, akustyka oraz oświetlenie, koniecznie powinniśmy wprowadzić ultranowoczesne – i oczywiście dobrej klasy – wyposażenie transmisyjne. Specjalizacja rozrywkowa jest branżą niesłychanie ciężką, gdyż każdy indywidualny spektakl czy zdarzenie sportowe powinno spełnić pragnienia większości widzów. Za każdym razem wyczekują oni na oryginalne przedstawienie bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to dziś wysoce innowacyjne oraz niezawodne maszyny, przy użyciu których mamy możliwość w czasie imprezy publicznej emitować różne materiały, przykładowo reklamy towarów patronów. Tego rodzaju ekrany używa się jako inscenizację spotkań targowych, przed albo po pokazach mody, dyskusjach i kiermaszach. Szczególnie często można je wyłapać w centrach handlowych, na wystawach oraz obiektach sportowych. Mają szansę pełnić funkcję nadrzędną (oczywiście jak na występach zespołów muzycznych) albo jako drugi plan (m. in. w sytuacji meczy piłki ręcznej). Kolejnym sposobem na używanie ekranów LED jest przymocowanie ich w przestrzeni wielkomiejskiej na potrzeby puszczania materiałów promocyjnych bądź codziennych informacji, przykładowo warunków meteorologicznych.

Trzeba zaznaczyć, że w zasadzie nie trzeba inwestować odłożonych środków pieniężnych w tak drogi „dobytek marketingowy”. Od jakiegoś czasu nawet wielkie placówki korzystają z wynajmu telebimów, bowiem – najczęściej w pakiecie – nabywają załogę techniczną, np. do postawienia wszystkich podzespołów przed koncertem lub jego usunięcie niezwłocznie po nim. Dzięki przenośnej budowy monitory możemy w przystępny sposób przetransportować w takie miejsca, w których są aktualnie nieodzowne. Część placówek, które co najmniej kilka lat zajmują się stawianiem ekranów LED, są w stanie przygotować tę pracę w nieomal godzinę. Można jeszcze dowolnie ustawić kąt pochylenia wyświetlacza, jak i ruszać nim dokoła własnej osi.

Imprezy, na których nie może zabraknąć telebimu

Telebim do wynajęcia – bo takim wyrażeniem często w sieci prezentuje się ekrany ledowe, które wydzierżawiają rozmaite przedsiębiorstwa – wspaniale spełnią oczekiwania na sympozjach. Nieraz przekaz nie potrafi trafić do wszystkich zebranych (niemożliwe jest skumulowanie ich w głównym pomieszczeniu), a telebimy efektywnie redukują wspomniany dylemat. Prócz tego wszyscy uczestnicy imprezy mają możliwość faktycznie brać udział w dyskusji, a więc na żywo zadawać pytania.

Spektakle i uroczystości na świeżym powietrzu, przykładowo występy kabaretów, to dodatkowe zdarzenia, na jakich muszą niewątpliwie być zainstalowane telebimy. Komunikat musi trafić do sporej ilości zebranych i w sumie nie musi być skoncentrowany w określonym miejscu. Nierzadko oprócz jednego nadrzędnego telebimu instaluje się kilka niezależnych w przeróżnych stronach miasta, które gromadzą dodatkowych widzów. Nieraz takim zdarzeniem będzie noc kabaretowa, zaś od czasu do czasu pokaz legendarnego zespołu. W pierwszej sytuacji właściwie powinny sprawdzić się dwa pojedyncze telebimy, na których będą skupiać swoją uwagę uczestnicy imprezy z najodleglejszych obszarów. W drugim przypadku niezastąpiona jest specjalistyczna sceneria, która polega na ulokowaniu najdoskonalszej klasy sprzętu akustycznego, podświetlenia, efektów estradowych (przykładowo laserów).

Telebimy na co dzień

Wyświetlacze ledowe są perfekcyjnym wyjściem nie tylko na wielkie wydarzenia sceniczne, jakie koncentrują setki czy tysiące ludzi. Widzi się je każdego dnia, np. w restauracjach czy w ogródkach dla klientów barów. Te osoby, jakie z któregokolwiek powodu absolutnie nie mają możliwości zawitać w nowym miasteczku na zaskakującym spotkaniu sportowym, mają możliwość bezproblemowo ulokować się w tzw. „strefie kibica” i oglądać relację z pojedynku bliskiej drużyny. Odbiorcy mają możliwość więc liczyć na najlepszą rozdzielczość przesyłanego obrazu oraz niezwykłe emocje. Powszechnie firmy, które dzierżawią wymienione telebimy, proponują również krytą arenę, długie ławy, catering i multum dodatkowych zabaw.

Ile kosztuje wynajem telebimu?

Jeśli pragniemy zainwestować w telebim, wtedy suma będzie oscylować w zakresie od 11 tys. do 50 tys. złotych. Dobrej klasy, potężne telebimy będą osiągać cenę od około 47.000 zł i wyżej. Nie ulega wątpliwości bardziej kalkuluje się wypożyczyć telebim (szczególnie, w przypadku kiedy zdarzenie będzie miało charakter okolicznościowy). Zaraz po wprowadzeniu w wyszukiwarkę, np. sformułowania „telebim wynajem”, możemy spostrzec, iż opłaty wypożyczenia telebimu w typie sportowym zaczynają się orientacyjnie od 100 zł za jedną dobę. Wszystko tak naprawdę jest zależne od przeglądanej usługi (oraz sumy wydzierżawionych ekranów LED), jak i zasięgu postępowania obranej firmy.

Jeśli pochłonął Cię powyższy tekst i chcesz wiedzieć dużo więcej o inscenizacji wizyjno-dźwiękowej na najprzeróżniejsze widowiska, wejdź w link po prawej stronie – Wynajem telebimów – a być może odkryjesz to, czego obecnie poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok