Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Tworzenie stron internetowych
7 listopada, 2016
Banery reklamowe: projekt, druk i lokalizacja
10 listopada, 2016

Awaryjne otwieranie zamków

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Złamałeś klucz do swojego auta?

Często zdarza się, że przez nieuwagę albo pośpiech zostawimy kluczyki od samochodu na tylnym miejscu czy połamiemy klucz w zamku. W takiej chwili powinniśmy skontaktować się ze specjalistą niż apelować o radę „osoby z ulicy”. By otworzyć drzwi do auta, niezastąpiona jest właściwa wiedza, która wykracza poza typowe ślusarstwo. Nie chcemy także czekać na specjalistę przez kilka godzin. Zatem doskonałym rozwiązaniem jest zawiadomienie firmy, która takimi potrzebami zajmuje się codziennie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce w telefonie słowa „otwieranie samochodu Gorzów albo „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” oraz odszukać stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalizacja. Jesteśmy w stanie uruchomić którykolwiek zamek wszystkich marek, modeli oraz roczników, również tych z układem podwójnego ryglowania. Co więcej:

 • usuniemy połamany klucz z przewodu zamka
 • skorygujemy albo zamienimy zamek samochodowy oraz stacyjkę na nowe
 • odnowimy uszkodzony bądź powłamaniowy zamek
 • zregenerujemy stacyjkę – powłamaniową bądź zdewastowaną
 • dorobimy klucze do auta
 • dobierzemy stacyjkę lub zamek pod istniejący klucz
 • „odpalimy” auto, do którego posiadacz utracił wszystkie klucze
 • dezaktywujemy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie działajmy pochopnie

Odbezpieczanie drzwi od samochodu przez naszego fachowca może potrwać od kilku chwil do kilku minut. Jest ono zupełnie bezusterkowo. Innymi słowy – w ogóle nie zostawi żadnych śladów, żadnych uszkodzeń. Odpłatność za otwarcie pojazdu jest negocjowana indywidualnie oraz zależy od wariantu, w jaki został uszkodzony zamek, miejsca, w którym stoi auto oraz marki, modelu i rocznika. Nasz ekspert będzie posiadał ze sobą specjalny sprzęt, dzięki któremu jest wykonalna naprawdę szybka pomoc. Należy mieć na uwadze, że producenci aut zakładają coraz nowsze zabezpieczenia. Tym bardziej nie powinniśmy sami próbować wejść do środka albo używać rzeczy znajdujących się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne elementy zastępcze, które mogą być wykorzystane do reperacji bądź wymiany zamka.

Jeżeli zamek niestety nie działa w zadowalający sposób, przypuszczalnie świadczy to o tym, że nadmiernie zatarły się krawędzie kluczyków i zapadek (znajdują się w zamku). Jeżeli zamienimy je na nieużywane, zamek będzie pracował niezmiennie przez wyjątkowo długi czas – przynajmniej parę lat. Pilniejszym kłopotem są uszkodzenia mechaniczne powstałe w rezultacie próby włamania się do samochodu. Mino, iż na zewnątrz może to wyglądać kiepsko, takie zamki da się odrestaurować! Tylko w takiej sytuacji, gdy zamek jest połamany, powinno się go zamienić na nowy oraz dostosować do istniejących kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów obejmuje dodatkowo wymianę osłony do pilota i klucza oraz zmianę mikro wyłączników (microswitch). Ponad to nasz ekspert może przenieść transponder z niesprawnego klucza do innego. W ten sposób uda się zapobiec kodowaniu następnych kluczy.

Bezinwazyjnie otworzymy drzwi do Twojego domu

Otwieramy, wymieniamy bądź usprawniamy dowolny wariant zamka. Także od skrzynki pocztowej, jak i te mocno złożone – od sejfów. Otwieramy drzwi od mieszkań, domków jednorodzinnych, biur, magazynów oraz rozmaitych pomieszczeń użytkowych w pewny, kompetentny oraz szybki sposób. Praktycznie w ogóle nie ucierpią przez to ani drzwi ani futryny.

 • odnowimy albo wymienimy zamki w drzwiach w sytuacji, gdy włamania, awarii lub dewastacji
 • ulokujemy rezerwowe zamki w mieszkaniach
 • odblokujemy sejf albo kasę pancerną
 • oferujemy kompetentną ochronę i przegląd zamków w sejfach oraz kasach pancernych
 • poradzimy w obszarze ochraniania mieszkań, domów wielorodzinnych i pozostałych lokali przed włamywaczami
 • poradzimy ponadto w zakresie zabezpieczeń automatycznych, koniecznych do ubezpieczenia majątkowego

Co wyróżnia naszą firmę?

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnieni są tylko sprawdzeni specjaliści, którzy legitymują się stosownymi pozwoleniami, kursami oraz szkoleniami przeprowadzanymi przez sławnych wytwórców zamków i pozostałych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Posiadamy innowacyjne urządzenia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (przykładowo zarysowany) żaden zamek lub framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów – Można korzystać z naszych usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni „niepracujące” (święta). Gwarantujemy natychmiastowy dojazd niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia o usterce. Oferujemy usługi w obrębie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Chróścik, Karnin, Piaski, Siedlice, czy Zieleniec oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Międzyrzecz, Sulęcin, Słubice, Marwice, Jeżyki, Lubczyno, Niwica, Łagodzin, Wawrów, Chwalęcice,czy Wojcieszyce.

Więcej informacji znajdziesz na stronie – Otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.

Strona używa cookies
Ok