Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS
Monitoring pojazdów GPS
19 listopada, 2016
deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Bezobsługowa deska tarasowa Twinson
19 listopada, 2016

Biuro tłumaczeń norweskiego

Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego

Główne zadania tłumacza norweskiego

Protłumaczenia są doświadczoną firmą trudniącą się tłumaczeniem przysięgłym, standardowym oraz specjalistycznym z języka norweskiego na polski i polskiego na norweski. Dostarcza perspektywę zaczerpnięcia z usług specjalistów z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Biura tłumaczeń owego przedsiębiorstwa pracują stacjonarnie w Bydgoszczy, Grudziądzu i Świeciu. Czym konkretnie zajmuje się tłumacz norweskiego? Po pierwsze tłumaczeniami przysięgłymi ugód, wyciągów bankowych i zaświadczeń (związanych z osiągniętym wykształceniem). Pisma tłumacza przysięgłego domagają się też materiały medyczne oraz techniczne (m in. patenty). Secundo – – tłumaczeniami specjalnymi, m in. mechanizmów technicznych bądź instrukcji obsługi, które wymagają wdrożenia oprogramowania typu OCR oraz funkcji statystyki. Po trzecie – tłumaczeniami standardowymi dla spółek oraz osób prywatnych, np. wiadomości od przyjaciół, rodziny mieszkających na obczyźnie, stron internetowych, plakatów, ulotek oraz pozostałych materiałów marketingowych. Protłumaczenia zapewniają przekłady potrzebnych dokumentów bądź informacji za sprawą e-maila. O szczegółach (przykładowo na jakim etapie są prace tłumacza) dowiemy się dzwoniąc bezpośrednio do biura. Interesant w jakiejkolwiek chwili może zażyczyć sobie, by przekład został skontrolowany przez native speakerów. Biuro tłumaczeń norweskiego zapewnia wysoką jakość obsługi z równoległym utrzymaniem zdroworozsądkowych opłat i wytyczonych wraz z Nabywcą terminów. Co mamy szansę jeszcze otrzymać? Zespół translatorów oferuje nieodpłatną kalkulację opierającą się na programach typu OCR), profesjonalny skład translatorów posiadających oczekiwaną wiedzę i doświadczenie w przekładaniu tekstów, gratisową przesyłkę i spore promocje (dla tłumaczeń, które mają większą objętość) i wsparcie biura, które ma pieczę nad działalnością tłumaczy.

Podstawowe plusy z korzystania z tłumacza norweskiego

Biuro obsługi Klientów Protłumaczenia zawsze zwraca uwagę na to, żeby im zapewnić komfortowe warunki w trakcie realizowania wyceny, natomiast w dalszej kolejności procesów tłumaczeniowych. Do niego powinniśmy zwrócić się również z jakimikolwiek niepewnościami, a także reklamacjami. Poza tym zapewnia natychmiastowe oszacowanie wydatków, z jakimi musimy się liczyć w związku z translacją naszych druków przez tłumacza polsko – norweskiego. Protłumeczenia dla stałych Interesantów posiadają osobne bonifikaty, z których z pewnością trzeba skorzystać. Firma zatrudnia wyłącznie te osoby, które faktycznie interesują się tłumaczeniami, mają właściwe dyplomy oraz upoważnienia. Wszelkie zlecenia obejmuje Procedura bezpieczeństwa informacji, której celem jest ochrona danych osobowych Odbiorców oraz tajemnicy finansowej.

Rodzaje tłumaczeń, które wykonuje tłumacz przysięgły

Tłumacz przysięgły norweskiego tworzy wszystkie tłumaczenia druków, które potrzebują uwierzytelnienia. Do nich można zakwalifikować translacje aktów zmiany stanu cywilnego, dokumenty procesowe, deklaracje, dokumenty samochodowe, wyciągi z konta bankowego, odpisy tych dokumentów. Translatorzy Protłumaczenia widnieją w rejestrze Ministerstwa Sprawiedliwości i mają tzw. kwalifikowany podpis elektroniczny (odnosi się to do źródła internetowego). Przygotowują również translacje dla instytucji państwowych (sądów, Policji bądź prokuratury). Mówiąc w skrócie: firma Protłumaczenia świadczy usługi tłumaczenia zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pierwsi mają możliwość translacji swojego CV bądź umowy zlecenie. Natomiast Kontrahenci biznesowi (z sektora b2b) mogą liczyć na solidnie wykonane tłumaczenia techniczne oraz prawnicze.

Jak wygląda zlecenie tłumaczenia dokumentów online?

Po pierwsze trzeba wyłonić te dokumenty, które istotnie domagają się przetłumaczenia. Dobrze jest poświęcić na wykonanie tej czynności nieco czasu i przeanalizować trafność translacji każdego z nich. Dzięki temu mamy możliwość w łatwy sposób uniknąć niepożądanych wydatków. Wybrane materiały można złożyć bezpośrednio do jednego z biur firmy Protłumaczenia w Grudziądzu, Bydgoszczy albo Świeciu. Innym sposobem jest dokonanie skanu w którymkolwiek z powszechnych formatów pliku – PDF, JPEG, BMP lub TIFF. Potem trzeba przekazać dokumenty do biura drogą internetową i zaczekać na oszacowanie ceny translacji. Z reguły pracownicy odpisują na wiadomości w przeciągu 24 godzin. Jeżeli wskazana dokumentacja potrzebuje pilnego przekładu, należy kontaktować się z biurem telefonicznie lub SMS-owo. Kolejnym etapem jest już jedynie akceptacja wysokości zapłaty za usługę oraz finalnie – odbiór przełożonych materiałów.

Specjalistyczne przekłady z norweskiego

Poza przekładami standardowymi Protłumaczenia oferują rzetelne i terminowe realizowanie translacji branżowych, m. in. technicznych, biznesowych, prawnych albo bankowych. Biorąc pod uwagę dokumentację techniczną, zawiera ona oczywiście przekład instrukcji obsługi dla przedsiębiorstw oraz amatorów (będzie zrozumiałe pod względem wizualnym i językowym), translacje z obszaru przebiegu mechanizmów technologicznych (przykładowo z branży motoryzacyjnej, konsumpcyjnej lub farmaceutycznej), przekłady informatyczne procesów sterowanych za pośrednictwem komputerów. Translacje prawnicze dotyczą zwłaszcza umów pracowniczych, przekładów KRS, dokumentacji dotyczącej licytacji, materiałów niezbędnych na rozprawy sądowe, pertraktacje handlowe pomiędzy Polską i Norwegią, patenty albo autoryzacje. Tymczasem tłumaczenia bankowe dotyczą umów podpisywanych z bankami (np. kredyty konsumpcyjne), abstraktów bankowych i pozostałych dokumentów. Tłumaczenia biznesowe wcale nie odnoszą się tylko do „sztywnego” tłumaczenia, wręcz przeciwnie – uwzględniają aspekt promocyjny i komunikacyjny danego artykułu. Przekład bazuje przede wszystkim na wskazówkach Kontrahenta w obszarze sporządzenia propozycji handlowej albo obsługi korespondencji biznesowej.

Więcej informacji znajduje się na stronie biura tłumaczeń pod tym linkiem – Tłumacz norweskiego

Strona używa cookies
Ok