Muzyka relaksacyjna – Twój lepszy dzień
1 września, 2016
Dywany dziecięce wełniane nowoczesne online
Dywany nowoczesne – ciekawe wzornictwo i atrakcyjne ceny
7 września, 2016

Chcesz się wybrać w nie długim czasie do Gdańska? To cudowne miasto, z fascynującą historią, ściąga co roku ogromną liczbę przyjezdnych, co zazwyczaj sprawia duże problemy komunikacyjne. W godzinach szczytu transport z lotniska to wyzwanie dla każdego nie mówiąc już o ekspresowym dotarciu na starówkę. Czas mija a przecież wyjeżdżając na weekend chcemy zobaczyć jak najwięcej. Co tu uczynić, aby sprytnie wyminąć korki i nie stracić przy tym fortuny? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rad jak podróżować po Gdańsku i okolicach bez żadnych problemów.

Citybreak, co dosłownie oznacza ,krótkie zwiedzanie miasta to zyskujący na popularności trend w podróżowaniu. Co raz więcej ludzi chce aktywnie spędzać swój wolny czas po za domem dlatego postanawia wyjechać do innego miasta. Tanie linie lotnicze oferują tanie bilety do najatrakcyjniejszych miast Europie, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie bezproblemowo dotrzeć do wybranego miejsca i napawać się urokami podróży. Gdańsk, będąc jednym z z najbardziej reprezentatywnych miast w Polsce, jest co rocznie masowo oblegany przez lokalnych, jak i przyjezdnych turystów. Urok zwiedzania pryska, gdy tkwić w korkach, lub oczekujemy na spóźniający się autobus. Jak temu zaradzić? Takie pytanie pada z ust wielu rozzłoszczonych turystów. My jednak posiadamy wygodne lekarstwa na ten kłopot.

Złap taksówkę i nie czekaj

Owszem, taxi to jedno z najodpowiedniejszych rozwiązań dla osób czekających na transport z lotniska, jak i dla osób, które goni czas. Każdy doświadczony taksówkarz ma świadomość, co zrobić by ominąć jakiekolwiek korki na najbardziej obleganych ulicach miasta. Siedząc w wygodnej taksówce, błyskawicznie dojedziesz do wybranego przez Ciebie miejsca, bez względu na to czy będzie to Katedra Oliwska, czy Jarmark Dominikański na głównym rynku. My, rekomendujemy Wam taxi Gdańsk Shuttle, które wyposażone są w foteliki dla dzieci, bezprzewodowy internet i pojemny bagażnik, który pomieści dosłownie wszystko. Firma ta organizuje również kompleksowe wycieczki po Gdańsku i po okolicznych atrakcjach, co poświadcza o jej praktycznym podejściu do usług przewozowych. Gwarantujemy, że opłaty nie są większe niż w innych firmach transportowych, zyskując w dodatku praktyczne wskazówki turystyczne i dobrej jakości obsługę.

Rowerem dojedziesz wszędzie

Trzeba to powiedzieć głośno – rowery osiągnęły obecnie szczyt popularności jak dziś. W ważniejszych miastach z łatwością można odnaleźć systemy miejskich rowerów. Wypożyczenie rowerów miejskich zajmuje małą ilość czasu i nie kosztuje zbyt wiele. Rower możemy zwrócić w którymkolwiek stanowisku, co powoduje, że co raz więcej turystów odwiedza miasta korzystając z dwukołowców. System miejskich rowerów Nextbike funkcjonuje też w Trójmieście Wystarczy się zarejestrować na ich stronie, wpłacić pieniądze na swoje konto i w łatwy sposób wypożyczyć któryś z rowerów. 20 minutowa jazda jest za darmo. Następnie płacimy zaledwie 1 zł za 1 godzinę wynajęcia. Następna godzina wynosi 3 złote, a każda następująca 4. Dobrze jest tylko pamiętać, że nie można wypożyczać roweru dłużej niż 12 godzin przez okres jednej doby ponieważ zagraża to karą pieniężną. Jeśli cenisz sobie aktywne formy wypoczynku turystą rower miejski to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

Zakochaj się w SKMce

Gdańsk, jest jednym z nielicznych miast w Polsce, gdzie po za taksówkami oferującymi ciekawe wyprawy, działa także szybka kolejka miejska. SKM to nazwa którą rozumieją wszyscy, którzy kiedykolwiek byli w Trójmieście przez chociaż jeden dzień. Ekspresowe pociągi jeżdżą przez cały dzień, od rana do wieczora między Gdańskiem a Gdynią, gwarantując podróżnym komfort i wolność podróżowania. Kolejki działają regularnie i dojeżdżają w okolice najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych, jak i biznesowych. Bilet na 6 stacji to koszt tylko 3 zł, co sprawia, że SKM to znakomite wyjście dla osób, które szanują swój czas i oszczędności. Z SKM dobijesz tam gdzie chcesz, w nadzwyczaj krótkim czasie.

Taxi Gdańsk, SKM, czy może rower miejski? Wybór należy do Ciebie. Każda z tych możliwości gwarantuje natychmiastowy dojazd w dowolne miejsce, bez konieczności czekania w korkach. A w końcu jadąc na szybkie zwiedzanie, nie chcemy marnować żadnej minuty. Bystry podróżnik przeważnie odkryje jakieś alternatywne rozwiązanie. W Gdańsku czekają na Ciebie nie tylko atrakcyjne zabytki. Perfekcyjnie zagospodarowana plaża, wytworne jedzenie i zabawy dla dzieci, to to czego oczekują urlopowicze. W Gdańsku po prostu nie można się nudzić.

Gdańsk Shuttle, to firma która usługi przewozowe powiązane z zwiedzaniem. Ta nowatorska forma podróży cieszy się co raz większą popularnością wśród podróżujących. Możesz zarezerwować konkretną wycieczkę na stronie internetowej firmy. Organizowanych opcji jest bardzo dużo – od zwiedzania najpopularniejszych miejsc w Gdańsku po przejażdżkę na zamek w Malborku. Firma gwarantuje kompleksową organizację wypraw, wraz z kupnem niezbędnych biletów wejściowych. Kierowcy w trakcie prowadzenia taksówki, opowiadają o historii zwiedzanych miejsc. Taxi Gdańsk, to zestawienie przyjemnego z pożytecznym. Niezbyt wygórowane ceny za transport i wygodne pojazdy to coś co cechuje tą firmę. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej: airport gdansk.

Strona używa cookies
Ok