Projektowanie ogrodów na miarę Twoich potrzeb
10 października, 2015
Salus – odszkodowania na miarę ludzkich potrzeb
11 kwietnia, 2016

Nie ma imprezy bez muzyki. Jako profesjonalny DJ zapewnię Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od ponad 10 lat obsługuję takie imprezy jak: imprezy firmowe, studniówki, osiemnastki i wesela. Za każdym razem zgromadzeni goście chętnie bawią się przy granych przeze mnie piosenkach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, do którego podchodzę bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była na długo zapamiętana.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnastka to niezwykła okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy program imprezy, dostosowując muzykę do jego preferencji. W dniu imprezy dostarczam niezbędne akcesoria i profesjonalny sprzęt, a także zastrzyk pozytywnej energii, która udziela się wszystkim gościom. Ze względu na specyfikę osiemnastki, zazwyczaj gram nowoczesne i taneczne utwory. W zależności od Twoich potrzeb proponuje atrakcyjne ceny i nie zapomniane wrażenia.

DJ na wesela.

Każde wesele to impreza pełna elegancji i niezapomnianych chwil. Najważniejszy jest pierwszy taniec Pary Młodej, w trakcie którego cieszą się oni swoim szczęście w towarzystwie gości i swoje ulubionej piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od programu zabaw, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej wiele razy obsługiwałem wesela i dziś jestem jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc spędzić ją w doborowym towarzystwie przyjaciół i muzyki. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najlepszym poziomie. Zajmę się przygotowanie oprawy muzycznej i dostawą niezbędnego sprzętu. Z pewnością będziecie zadowoleni z moich usług, a Wasza studniówka przejdzie do historii.

Dj na imprezy dla firm.

Obsługa imprez firmowych to jedno z najprzyjemniejszych zadań zawodowych. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Was działalności, będę w stanie poprowadzić całość imprezy, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Charyzma i znajomość rynku muzycznego to jedne z moich największych zalet. Mieszając je z dobrą muzyką, będę w stanie zorganizować dla Was imprezę firmową na najwyższym poziomie.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się już w liceum. Od tamtego czasu minęło już sporo lat, w trakcie których, zdobyłem bogate doświadczenie na scenie klubowej i w organizacji imprez takich jak: osiemnastki,, studniówki, wesela i imprezy firmowe dla wielu Klientów. Jako DJ mam nie tylko dobry słuch, ale także gust muzyczny. Potrafię dostosować się do typu imprezy i rozbawić każdego, kto stanie mi na drodze. Jestem Dj’em którego szukasz.

DJ Toruń – profesjonalne usługi muzyczne w zasięgu Twojej ręki

Strona używa cookies
Ok