Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców
Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia mężczyzn
27 maja, 2016
Siatka do owijania palet - Siatka do owijarek - Kaptury foliowe
Praktyczne kaptury foliowe na palety
20 lipca, 2016

Przy dokonywaniu wyborów decydujące jest bardzo często pierwsze wrażenie. Oryginalny produkt przyciąga skuteczniej, stąd też dla przedsiębiorców istotna jest estetyka wykonania i element zaskoczenia. Właściwie dopasowane kolory i nowatorski pomysł, to dwa składniki, które powodują, że dana rzecz zostaje w pamięci konsumentów. Dla nas, jako fachowych grafików, istotne jest, aby każdy projekt graficzny był wyjątkowy i miał to coś, co sprawia, że ludzie nie mogą oderwać od niego wzroku. W naszym studiu graficznym tworzymy loga i logotypy. Przygotowujemy efektowne ulotki, plakaty, katalogi i wizytówki. Specjalizujemy się także w projektowaniu stron www zapewniając nowatorskie rozwiązania graficzne i niestandardowe koncepcje na identyfikację wizualną Twojej firmy.

Usługi graficzne dla każdego

Nasze studio graficzne to miejsce w którym tworzą się niepowtarzalne pomysły i indywidualne projekty graficzne. To także miejsce w którym oferujemy fachowe usługi graficzne. Zaczynając od logo dla Twojej firmy, przez kompletne foldery reklamowe, a kończąc na grafice na strony internetowe. Dla nas nie ważne jest to na czym polega Twoja działalność – mamy idealne pomysły dla każdego. Mówimy „nie” dla typowych szablonów. Zależy nam na tym, aby projekty graficzne robione dla naszych Klientów były atrakcyjne, niepowtarzalne i przykuwające uwagę. Ma za nimi stać ogromna moc perswazji i znakomite poczucie stylu. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, dla których wzory graficzne mają znaczenie.

Atrakcyjna identyfikacja wizualna

Kształtowanie marki zaczyna się na poziomie komunikacji z Klientem. Od nastawienia przedsiębiorcy do kwestii obsługi Klienta zależeć będzie nie tylko jego sukces, ale także znaczenie przedsiębiorstwa. Każda szanująca się marka posługuje się identyfikacją wizualną, która tworzy tożsamość firmy i oddziałuje na zapamiętanie firmy przez Klientów. Identyfikacja wizualna to w głównej mierze logo, którym firma posługuje się wszędzie – w mediach, w internecie, w reklamie. Z tego względu musi być ono specyficzne i niepowtarzalne, aby osobom z zewnątrz kojarzyło się tylko z poszczególną marką. Znaczący jest wybór czcionki, kształt liter i kolorystyka, pasująca do określonej działalności. Logo firmy drukuje się na pudełkach, na broszurach i na gadżetach reklamowych, co powoduje, że popularność firmy wzrasta, podobnie jak zyski. W ten sposób firma komunikuje się z Klientami i buduje relacje, nie używając właściwie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnej firm. Cały mechanizm zapoczątkowujemy od zaprojektowania niepowtarzalnego logo, które będzie twarzą określonej marki. Realizujemy również projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i folderów. Damy Twojej firmie większą popularność za pomocą oryginalnej grafiki.

Projektowanie grafiki na strony internetowe

Internet jest narzędziem o nieskończonych możliwościach. Reklama, sprzedaż, komunikacja – wszystko możliwe i to zaledwie w niewielu krokach. Jednakże, aby zaistnieć w sieci, każda firma| potrzebuje atrakcyjnej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla wyszukujących danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają nowatorskie projekty stron internetowych w oparciu o innowacyjne narzędzia graficzne i niestandardowe pomysły. Stawiamy na praktyczne koncepcje i wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Projektowane przez nas witryny są nadzwyczaj praktyczne i niezwykle estetyczne. Nie zabieranym nikomu pomysłów, ani nie korzystamy z gotowych schematów. Cały projekt realizowany jest samodzielnie, co gwarantuje oryginalne rezultaty. Z naszą pomocą Twoja strona stanie się jedyna w swoim rodzaju.

Nasze studio graficzne

Mimo, że na toruńskim rynku funkcjonujemy od niespełna roku, to na koncie posiadamy już kilka sukcesów. Natychmiast po zakończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie nowoczesnej pracowni graficznej, która będzie spełniała wszelkie wymagania Klientów. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Macaroni, sklepem odzieżowym CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas duży przełom i możliwość na zdobycie ciekawego doświadczenia. Bezustannie uczymy się i odkrywamy branżę graficzną, co umożliwia nam na stosowanie nowoczesnych trendów w naszej pracy. Dla nas, to właśnie ta świeżość w podejściu do prac okazała się strzałem w dziesiątkę. Dziś jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Pomimo, że realizujemy wiele projektów, mamy czas dla każdego Klienta. Także i dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje atrakcyjne projekty graficzne. Naszą specjalizacją jest projektowanie logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Tworzymy projekty takie jak identyfikacja wizualna i strony internetowe Korzystamy jedynie z własnych pomysłów, co powoduje, że nasze projekty to pewność nietuzinkowości. Niespotykany styl i wyczucie smaku, to dwie wartości, które znajdą Państwo w każdym naszym projekcie. Każdy jest mile widziany w naszej nowoczesnej pracowni graficznej, w której obraz tworzy jakość.

Strona używa cookies
Ok