Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Oferta firmy angra art w Białymstoku
25 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Czym są akty notarialne i ile kosztuje ich sporządzenie?
27 października, 2016

Projektowanie nowoczesnych reklam wizualnych

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

„Jeśli mężczyzna mówi na przyjęciu pewnej kobiecie, że potrzebny jej jest mężczyzna, i to on jest tym właściwym, to jest to marketing. Jeśli natomiast staje wysoko na krześle i oferuje zgromadzonemu towarzystwu swoje usługi w miłości, to już reklama.” (P. Forsyth „Marketing dla nie wtajemniczonych”)

Nasza agencja reklamowa istnieje zaledwie od 2015 roku, ale reklamą oraz jej oddziaływaniem na stanowiska konsumentów zajmowaliśmy się już zdecydowanie wcześniej – od około 2005 roku. Dzięki obszernej wiedzy oraz doświadczeniu, pozyskiwanemu wraz z kolejnymi nietypowymi zleceniami, zdobyliśmy szacunek i serdeczność wielu firm. Co istotne – ciągle z nimi współtworzymy i radujemy się z naszych wyników. Do agencji należą czterej profesjonaliści, którzy są w stanie przeprowadzić każdy indywidualny projekt bądź przerobić już istniejący. Świat promocji energicznie się rozwija, zaś my musimy iść do przodu wraz z nim. Stąd też inwestujemy w oprzyrządowanie doskonałej jakości, bierzemy udział w zawodowych przeszkoleniach i zapoznajemy się z nowymi technikami. Aktywnie umacniamy załogę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o naprawdę znaczącej dziś kampanii dobroczynnej. Dzięki opracowanej przez naszą firmę reklamie klient może wyłonić akurat Wasz artykuł albo usługę spośród wielu możliwości.

Oklejanie samochodów, tabliczek i szyldów

Zajmujemy się zawodowym przygotowywaniem reklamy na folii oraz oklejaniem nią samochodów osobowych, dostawczych, specjalistycznych (przykładowo. lawet, towarowych bądź autokarów), witryn sklepów każdej specjalności, barów i lokali handlowych, tabliczek oraz szyldów. Pokrywamy obiekty przy użyciu przeróżnych wariantów folii m.in. translucentnych do podświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych bądź mrożonych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zatem na wstępie konsultujemy z Klientem dwie kluczowe sprawy: 1) materiał, z którego ma być wykonana reklama, 2) metodę oklejania. Wykorzystujemy wyłącznie środki i urządzenia renomowanych firm, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Warto wspomnieć, że folia reklamowa jest nie tylko przekaźnikiem informacji, lecz ponadto chroni lakier przez szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (zadrapania czy mętnienie). By sprawdzić jak wyglądają oblepione folią autobusy najlepiej wprowadzić w wyszukiwarkę, np. „oklejanie Białystok” albo „oklejanie samochodów Białystok”. Jeśli chodzi o pokrywanie wystaw, to Klient może zdecydować się na laminowanie, oczkowanie lub kołnierz. Przygotowujemy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony reklamowe jednostronne i dwustronne

Nasza firma zajmuje się także wytwarzaniem kasetonów reklamowych w formie jednostronnej bądź obustronnej. Zakłada się je naściennie, przyściennie albo na słupie. Ogólnikowo wyróżnia się trzy warianty kasetonów: skonstruowane z profilu aluminiowego, z dibondu oraz z licem winylowym. Pierwsze wymienione konstruuje się z aluminiowych ścianek, które mogą mieć 10,14 albo 17 cm. Strona przednia kasetonu to szkło akrylowe. Na nim osadza się zamówioną przez Klienta grafikę, np. z folii. Jeżeli zdecyduje się na kaseton jednostronny, to reklama będzie umieszczona na jednej stronie, natomiast na drugiej będzie widoczna ocynkowana blacha. Specjalnym rodzajem są kasetony reklamowe z dibondu, inaczej ze specjalnego wyrobu kompozytowego. Od kasetonu wykonanego z aluminium odróżnia go głównie estetyka wykonania. Wcale nie widać połączeń między brzegami i stroną frontową. Grafika powstaje z wyfrezowanych kształtów, które następnie podkleja się farbowanym tworzywem. Ostatni wariant kasetonu reklamowego – z licem winylowym – jest instalowany głównie na elewacjach przestronnych galerii kupieckich albo okazałych słupach reklamowych. Z tworzywa winylowego można wykonać naprawdę imponujące kasetony, których długość dobiega nawet 200 metrów. Dzięki temu wyjątkowemu budulcowi można zaprojektować nawet najbardziej skomplikowane grafiki. Oprócz wymienionych modeli nasz zespół zajmuje się także produkowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ i liter przestrzennych. Te ostatnie konstruuje się w formie tekstów przestrzennych bądź logotypów, które są rozświetlane diodami LED. Mogą być stworzone z takich surowców jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV oraz taśma aluminiowa. U nas zatrudnieni są jedynie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, instalatorzy oraz elektrycy. Wszyscy posiadają odpowiednie do specjalizacji uprawnienia.

Oryginalne zewnętrzne reklamy świetlne

W naszej firmie można opracować wraz z konsultantami nieszablonowe typy reklam optycznych, m.in. banery i neony. Te pierwsze cieszą się od lat niesłabnącą sławą, bowiem posiadają imponujące gabaryty. W prosty sposób skupiają wzrok potencjalnych odbiorców, właściwie nie można przespacerować się opodal nich obojętnie. Najczęściej tworzy się je z surowca winylowego, niebywale odpornego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Podświetlany baner rozszerza się na wcześniej zbudowaną strukturę bądź przytwierdza do oddzielnych zaczepów osadzonych w budynku. Ich główną dogodnością jest możliwość zamontowania w miejscu niedostępnym dla innych typów reklam. Mogą mieć dowolną długość i szerokość – hamuje je tylko wielkość dostępnej na budynku płaszczyzny. Reklama świetlna w postaci neonu jest identycznie ciekawa. Ekscytuje przechodniów niezwykłym połączeniem kolorów. Nasza firma na pewno spełni wymagania chociażby szczególnie wymagających Odbiorców oraz skonstruować formy z rur niemalowanych, barwionych w masie lub proszkowanych. Gwarantujemy długotrwałą żywotność, widzialność ze znacznych odległości i ciekawy design.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Agencja reklamowa

Strona używa cookies
Ok