Nogi drewniane sklep Nóżki drewniane producent Balustrady drewniane
Eleganckie balustrady, rzeźbione tralki i efektowne poręcze
24 marca, 2017
skuteczne odchudzanie odchudzanie toruń modelowanie sylwetki
Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż
30 marca, 2017
Silne i piękne włosy to marzenie nieskończonej liczby osób, niestety jego spełnienie w większości wypadków jest niemożliwe, a to z powodu, że utrzymanie włosów w doskonałej formie wiąże się ze sporym wysiłkiem a także znalezienia na to czasu, na co nie każdy może sobie pozwolić. Na całe szczęście obecnie problem osłabionych włosów można rozwiązać i to za sprawą pojedynczego zabiegu fryzjerskiego. Patentem na szybką zmianę stanu włosów jest… strzyżenie na gorąco.

Historia strzyżenia na gorąco

Zapewne niektóre osoby zszokuje szczegół, że na samym początku zabieg strzyżenia na gorąco przeprowadzano przy użyciu… świecy. Łatno można się domyślić wyniki takich zabiegów fryzjerskich były fatalne, a podpalanie włosów nierzadko kończyło się kompletnym ich spaleniem.

To, że spora temperatura wywiera dobry wpływ na włosy, wiemy nie od dziś. Dawno odkryto, że dzięki optymalnej temperaturze możliwe jest wygładzenie łusek włosa, a tym samym włos jest zabezpieczony przed szkodliwymi bodźcami zewnętrznymi i odzyskuje właściwy połysk.

Innowacyjne nożyczki na gorąco Jaguar

Dzisiaj z pewnością nikt nie „przycina” włosów ogniem by polepszyć stan włosów. Tym bardziej że od w tym momencie w sprzedaży osiągalne są unikalne gorące nożyce marki Jaguar Thermocut, które dają możliwość, aby szybko przywrócić zniszczonym włosom nienaganny stan bez niebezpieczeństwa, że zabieg przyczyni się do pogorszenia sytuacji.

Wyjątkowość nożyczek Thermocut

Firma Jaguar Thermocut wymyśliła profesjonalne gorące nożyczki, dzięki którym skutki strzyżenia na gorąco są nieporównywalnie lepsze niż w przypadku zabiegów realizowanych tanimi nożyczkami, które zamiast pomóc włosom, po prostu palą włosy.

strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny Toruń

Przewaga tych nożyczek jest przede wszystkim taka, że gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają najnowocześniejszy system zmiany temperatury nożyc w przedziale od dziewięćdziesięciu do stu pięćdziesięciu stopni Celsjusza, co powoduje, że stylista fryzur jest w stanie wybrać taką temperaturę, która będzie właściwa dla danego rodzaju włosów, i wpłynie na najlepsze rezultaty podcinania włosów gorącymi nożyczkami.

Błyskawiczna poprawa włosów po strzyżeniu na gorąco

Skracanie włosów gorącymi nożyczkami Jaguar to w 100% bezpieczny oraz efektywny zabieg wpływający na kondycję włosów. Rezultaty cięcia gorącymi nożyczkami są zauważalne zaraz po zabiegu, ponieważ strzyżone na gorąco łuski włosów są uszczelnione. Po zakończeniu zabiegu z wykorzystaniem gorących nożyczek Jaguar, włosy są chronione przed stratą substancji nawilżających. Widoczna jest również zmniejszona skłonność włosów na uszkodzenia.

Zalety strzyżenia na gorąco

Zabieg przycinania gorącymi nożycami ma sporo korzyści. Przede wszystkim jest to zabieg, który zapewnia konkretne, dostrzegalne rezultaty. Po drugie gorące nożyczki posiadają rzeczywisty wpływ na polepszenie stanu włosów i należy dodać, że jest to stan, który utrzymuje się przez znaczny okres, czego nie można rzec o pozostałych zabiegach fryzjerskich, które tylko pozornie poprawiają stan włosów. W ich przypadku zazwyczaj jest tak, że natychmiast po najbliższym myciu, włosy od razu prezentują się niezdrowo, są zniszczone i tracą blask. I jeszcze jedna zaleta – gorące nożyczki redukują kłopot rozdwajających się końcówek, bo zabezpieczają one strukturę włosa, co powoduje, że nie są one wrażliwe na negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Bezpieczne strzyżenie gorącymi nożyczkami

Gorące nożyczki mogą kojarzyć się niektórym ludziom z nagrzanymi do granic możliwości ostrzami, które mogą zniszczyć włosy. W wypadku metodzie użytej w gorących nożycach Thermocut nie ma ryzyka, że włosy będą spalone. Nie jest również możliwe, aby gorące nożyce poparzyły skórę zarówno klienta jak i samego stylistę fryzur gdyż marka Jaguar również pamiętała o tym, aby ich gorące nożyczki zostały odpowiednio osłonięte powłoką odporną na wysokie temperatury.

Jak długo trwa zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami?

Zabieg zrealizowany gorącymi nożyczkami trwa trochę dłużej niż tradycyjne cięcie włosów. Jest to uwarunkowane tym, że dobre zrealizowanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty w pierwszej kolejności przygotowania. Należy mieć na uwadze, że przed realizacją zabiegu strzyżenia na gorąco, stylista fryzur musi wykonać ocenę włosów, bo dzięki tym informacjom jest on w stanie ustawić odpowiednią temperaturę, która da najlepsze efekty. Samo cięcie musi być zrobione z jak najwyższą starannością, by poprawa wyglądu włosów była kompleksowa.

Strzyżenie na gorąco powinno być wykonywane przez doświadczonego fryzjera

Trzeba niemniej dodać, że zabieg obcinania gorącymi nożyczkami da nadzwyczajne efekty dopiero wówczas, gdy będzie on wykonany przez zawodowego fryzjera, który doskonale umie dobrać odpowiednią temperaturę nożyc dostosowaną do potrzeb włosów. Dodatkowo fryzjer przeprowadzający zabieg gorącymi nożyczkami powinien również umiejętnie cieniować włosy. Dlatego zabieg strzyżenia na gorąco powinien realizować tylko zawodowy fryzjer.

Gdzie w Toruniu wykonywany jest zabieg gorącymi nożyczkami?

Gorące nożyczki Jaguar to produkt nowy na rynku, z tego względu zaledwie kilka salonów fryzjerskich proponuje zabieg strzyżenia na gorąco. Przykładowo w mieście Toruń tylko jeden fryzjer wykonuje strzyżenie włosów z zastosowaniem bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Thermocut.

Mapa salonu fryzjerskiego, gdzie dostępne jest strzyżenie gorącymi nożyczkami:
Górny Studio, ul. Broniewskiego 90, Toruń.

Przebywasz w mieście Toruń i chcesz wypróbować strzyżenie gorącymi nożyczkami na swoich włosach? Odwiedź rekomendowane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Gorące Nożyczki.

Strona używa cookies
Ok