Tonery lublin - tusze Lublin - Tonery do drukarek Lublin - zamienniki do drukarek lublin
Tusze i tonery do drukarek – które wybrać?
15 marca, 2017
Układanie kostki brukowej Kamień ogrodowy Usługi brukarskie
Układanie kostki brukowej – alejki, chodniki, podjazdy
18 marca, 2017

Profesjonalne zabiegi usuwające miejscową tkankę tłuszczową

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Dzisiaj dzięki medycynie estetycznej mamy szansę w przystępny, lecz czasem wyjątkowo drogi sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Niwelowanie zmarszczek, leczenie blizn, błyskawiczne redukowanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ust bądź redukowanie cieni pod oczami – to zaledwie wybrane z grona niezwykłych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki współczesnym metodom można efektywnie walczyć z oznakami mijającego czasu, otyłością, a nawet wrastającymi włoskami. Ludzi nadal intryguje wątek długotrwałej młodości i pięknego ciała. Jakie zatem środki opracowała dla nas medycyna estetyczna?

Aktywizowanie naturalnych procesów odnowy skóry

Jednym z ciekawszych środków z działu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu zwiększa się spoistość skóry i jej jędrność. Blizny powypadkowe i przebarwienia po kilku sesjach rzeczywiście są niewidoczne. Osoby, które chcą polepszyć jakość skóry, wyrównać jej koloryt i zniwelować zmarszczki, bez wątpienia będą zadowolone. Na efekty wcale nie musimy albowiem miesiącami czekać. Aktywizacja wewnętrznych powłok skóry pozwala na wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny. Kuracja Dermapen staje na wysokości zadania w złożonym łagodzeniu efektów łysienia, redukcji blizn powypadkowych oraz redukcji widoczności rozstępów. W czasie wizyty skóra jest przerywana, natomiast pod powierzchnię przenikają substancje aktywne, przykładowo preparaty kolagenowe. Komórki skóry są stymulowane do intensywnej odbudowy.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Życie w ciągłym pośpiechu, picie dużej ilości kawy, melancholia oraz sporo innych składników wpływa na pojawienie się niepotrzebnych kilogramów. Można zdecydowanie powiedzieć, iż otyłość jest trudnym problemem naszych czasów. To nie wyłącznie temat natury kosmetycznej, lecz w szczególności choroba. Ciało otrzymuje wyjątkowo kaloryczne posiłki oraz krótko mówiąc nie jest w stanie ich w pełni spożytkować. Co zrobić z nadmiernymi kaloriami? Nasze ciało zaczyna przechowywać tkankę tłuszczową wewnątrz, natomiast jeśli jest jej już za wiele, zaczynamy mieć problemy z oddychaniem, wchodzeniem po schodach itd. Kondycja fizyczna mocno się zatem pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim dylematom, zaś naukowcom udało się zaprojektować wiele kuracji, które mają na celu usunięcie zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie możemy zapoczątkować od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

W przypadku kiedy zamierzamy pozbyć się niepotrzebnej tkanki lipidowej, brzydkich grudek pod skórą i wymodelować ciało, to doskonałe wyniki zaraz po kilku wizytach zapewnia Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie specjalistyczne głowice. Efektywność pierwszej opiera się na ultradźwiękach, które przechodzą w głąb ciała oraz usuwają tkankę lipidową. Dodatkowa głowica jest wykorzystywana na potrzeby drenażu limfatycznego, co znaczy, że wyzwolone komórki lipidowe zmierzają poprzez limfę do wątroby, a w końcu są wyrzucone z organizmu. Ta pionierska technika wykorzystuje naturalne procesy trwające w ludzkim organizmie. Zabieg nie powoduje bólu, bezpieczny i w ogóle nie wymaga wdrożenia dodatkowych narzędzi chirurgicznych. Po jakim czasie pojawiają się efekty? Tak naprawdę po pierwszej wizycie mamy możliwość stracić około 2-4 cm w obszarze ciała. Ażeby osiągnąć jeszcze wspanialsze wyniki trzeba wykonać od 4 do 6 kuracji, stosować prawidłową dietę i wypijać prawie 2 litry wody bez gazu dziennie. Po zabiegu w niektórych przypadkach może uwidocznić się zaognienie skóry, które mija zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Osiągnięcie atrakcyjnego wyglądu nie wiąże się jedynie z minimalizowaniem ilości zbędnych kilogramów. Programy telewizyjne, w jakich uczestniczą osoby z tuszą, wcale nie prezentują nam co w istocie dzieje się ze skórą. Natomiast reguła jest taka, iż traci ona elastyczność, tworzą się wrzecionowate blizny, a od czasu do czasu całe obszary obwisłej skóry (głównie na brzuchu). Zamiast rygorystycznej głodówki należałoby skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu można zmienić zarys sylwetki oraz za jednym razem zadbać o skórę. Silna aktywizacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni zmniejsza liczebność komórek lipidowych, polepsza napięcie skóry, odświeża, polepsza krążenie krwi i usuwa zmarszczki. Zabieg trzeba zazwyczaj powtórzyć od 3 do 4 razy, ażeby zyskać satysfakcjonujące rezultaty. Wdraża się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki owemu urządzeniu mamy możliwość dodatkowo usuwać zmarszczki dookoła ust i modelować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka użyje miniaturową głowicę, jaka delikatnie uderzy w centrum problemu. Zaraz po pierwszej terapii daje się uchwycić spłycenie zmarszczek oraz wyraźnie zauważalne policzki. Jeśli pragniemy uzyskać spektakularny wynik w bardzo szybkim czasie, możemy wypróbować 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą w niektórych przypadkach może towarzyszyć nam wrażenie ciężkości stóp oraz napuchnięcia. Owa przypadłość jest zazwyczaj pomijana w wywiadzie z lekarzem bądź kosmetyczką (przed kuracją). A tymczasem możemy się wyzwolić również od tego defektu. Dzięki Endermologii LPG czy terapii Icoone z pewnością zmieni się nasz komfort życia. Ich leczenie opiera się na redukcji płynów tkankowych i ulepszeniu krążenia krwi w miejscach objętych dyskomfortem.

Strona używa cookies
Ok