gorące nożyczki strzyżenie gorącymi nożyczkami Fryzjer Górny Studio Toruń
Strzyżenie na gorąco? Tylko u dobrego fryzjera!
30 marca, 2017
kancelaria adwokacka toruń kancelaria toruń kancelaria
Kancelaria notarialna – porady profesjonalnego adwokata
30 marca, 2017

Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

skuteczne odchudzanie odchudzanie toruń modelowanie sylwetki

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Płaski brzuch jest marzeniem dużej liczby osób – zarówno kobiet, jak również panów. Wspaniale by było w przypadku, gdyby był zjawiskowo umięśniony i nieco atletyczny (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, na której zależy nam najbardziej podczas ćwiczenia i przy wykorzystywaniu rozmaitych diet. Te osoby, jakie niemało się gimnastykują, są w stanie pochwalić się zjawiskowym, płaskim brzuszkiem i dumnie chodzą po plaży albo relaksują się na fotelach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, gdyż brzuch jest taką sferą ciała, która przyciąga płeć przeciwną. Można też zaobserwować takie osoby, jakim ogólnie rzecz ujmując nie zależy na wyraźnym negliżu i w zasadzie nie odkrywają tak swobodnie umięśnionego brzuszka. Nad kondycją trzeba pracować – nie ma co się oszukiwać.

Jeżeli chcemy wypoczywać po pracy na kanapie zamiast iść na aqua-aerobik czy ćwiczyć z trenerem, wtedy z całą pewnością nie zrealizujemy tego fantazjowania. Zamiast delikatnego bikini albo spodenek, będziemy przymuszeni nosić okropne kostiumy, tankini ze spódniczką bądź szorty oraz t-shirt. Każdy stwierdza: musisz wszystko sobie zaplanować, dobre rezultaty da właściwa dieta i dużo ruchu. Ale czy rzeczywiście? Czy jest to istotnie takie łatwe, jak mawiają przyjaciele? Czy dobra jest dieta bogata w warzywa oraz owoce, sporą ilość ćwiczeń i co najważniejsze – brzuszków, by móc chwalić się wszystkim naokoło pięknym brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie w sumie nie opiera się wyłącznie na wspomnianych prostych rzeczach, lecz ponadto na genetyce, a mianowicie tendencjach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Krótko mówiąc nie możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej jedynie w jakimś miejscu, nieodzowny jest ogólny trening wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszczyk odkładany przez nasz organizm spala się proporcjonalnie, innymi słowy – w każdej części ciała proporcjonalnie do liczby komórek tłuszczowych. Odchudzanie przebiega wielostronnie, odnosi się do wszystkich części ciała, zaś reklamy, które mówią inaczej, zwyczajnie zmyślają. Podstawową funkcję pełni tu genetyka, ponieważ wybrane osoby posiadają poważniejsze predyspozycje do otyłości wyłącznie z tego względu, iż ich rodzice, dziadkowie oraz inne osoby z rodziny, też miały z tym ogromny problem. W czasie ćwiczenia tylko samych brzuszków nie ulega wątpliwości wcale nie usuniemy nieładnych fałdek, bo w tymże momencie będziemy przetwarzać ograniczoną ilość energii. Brzuszki utwardzają mięśnie w przygnębiającej nas partii i po niedługim czasie może się okazać, że mamy tam więcej centymetrów aniżeli zakładaliśmy. Mięśnie są coraz silniejsze (wykształci się nam solidne podparcie), lecz tłuszcz przetrwa.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Prócz zrównoważonej diety i treningu całościowego (a mianowicie aktywności tyczących się wszystkich części ciała, a nie tylko określonej części), mamy szansę zaczerpnąć z fachowego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Mówiąc w skrócie nie chodzi tutaj jednakże o to, ażeby dniami i nocami chodzić na masaże jakimiś wymyślnymi urządzeniami…i darować sobie obydwie sprawy wypunktowane powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą powiązane – odpowiednia dieta, ćwiczenia i terapie kosmetyczne, jakie wygładzą naskórek, zredukują cellulit, wyrównają fałdki w miejscach, na jakie dieta i aktywność fizyczna w ogóle nie potrafią nic poradzić.

Ostatnimi czasy takim rewelacyjnym zabiegiem jest między innymi liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem aparatury Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu możemy skutecznie wyeliminować zbędny tłuszczyk z decydujących partii ciała, przykładowo po wewnętrznej części ramion. Chodzi tu mówiąc w skrócie nie tylko o niesamowite wymodelowanie ciała po jednorazowym zabiegu, ale również zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej. Wyjątkowa głowica wciąga w podobnych odstępach fałdy skóry, natomiast ultradźwięki rozdzielają komórki lipidowe. Są one następnie wyrzucane z naszego ciała przez limfę, natomiast w kolejnym etapie – poprzez wątrobę. Mamy możliwość również zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który koryguje stan skóry, jej napięcie, rzeźbi figurę, usuwa cellulit oraz redukuje miejscową tkankę lipidową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus oddziałuje w zasadzie nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, lecz także na mięśnie. A konkretnie: regeneruje naszą skórę, tkankę pod skórą oraz bicepsy, ażeby ekspresowo i sprawnie wyszczuplić ciało. Oporny tłuszczyk ulega upłynnieniu, gdyż wpływają na niego promienie radiowe. Zaś taka sytuacja sprawia, iż skóra oraz bicepsy są silnie nagrzane. Wspomnianym urządzeniem możemy też redukować głębokość zmarszczek wokoło oczu oraz ust, jak również kształtować owal twarzy. Wiele osób decyduje się także na sesje z zastosowaniem endermologii, m.in. na masaż próżniowy. To prawdopodobnie najciekawsza alternatywa, ponieważ należy nałożyć wyjątkowy strój, zaś kosmetolog wykonuje zabieg zasysającą głowicą, która „ześlizguje się się” po tymże ubiorze.

Jeśli zainteresował Cię ów artykuł, szukasz atrakcyjnego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej nie tylko na brzuchu, to wejdź w odnośnik tutaj – Odchudzanie – a może znajdziesz właśnie to czego poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok